sobota 10.02.2018

Znamy  dokładną datę powrotu Akopa Szostaka na ring MMA! 

foto: fen.pl
1 0

Znamy  dokładną datę powrotu Akopa Szostaka (29 l.) na ring MMA! 6 kwietnia Akop będzie starał się poprawić swój bilans walk (2-2), podczas gali WCA Fight Night 4.

 

Już po raz czwarty Warszawskie Centrum Atletyki, zorganizuje skromną ale kipiącą sportem galę promującą m. in. swoich fighterów występujących pod banderą WCA. Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia, a karta będzie obfitowała w 10 zawodowych pojedynków, o których organizator będzie dopiero informował. I tu niespodzianka, bo udało nam się potwierdzić, że jednym z uczestników będzie powracający do zawodowych startów MMA Akop Szostak (2-2), o czym domniemywał portal fightsport.pl.

Jeszcze nie tak dawno, warszawski kulturysta przekonywał nas, że powrót już niebawem a najbliżej mu do FEN czego nadal nie wyklucza. W krótkiej rozmowie telefonicznej przy okazji pisania newsa, Akop potwierdził jednak, że postanowił przetrzeć się w powrocie na wydarzeniu mniejszego kalibru, jak tytularne WCA Fight Night 4. Z tego co udało nam się dalej potwierdzić, nie będzie to walka wieczoru na co nalegał sam zawodnik. Rywal nie jest jeszcze znany, ale najwyraźniej szykuje się mocne nazwisko.

źródło: mmanews.p

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE