wtorek 03.04.2018

UFC 223- Kowalkiewicz skazuje Jędrzejczyk na porażkę!!!

foto: www.si.com
1 0

W najbliższy weekend podczas gali UFC223 w Nowym Jorku, Joanna Jędrzejczyk (30 l.) zmierzy się z obrończynią tytułu w kategorii słomkowej  Rose Namajunas (25 l.) Polka jest bardzo pewna siebie i zapewnia, że to dla niej najważniejszy pojedynek w karierze.

Mogę powiedzieć tylko tyle, to będzie większa walka, niż cała moja kariera w sportach walki. Liczy się tylko ta jedna noc, jedna walka. Zapamiętajcie te słowa, królowa wróciła – powiedziała Jędrzejczyk.

Jednak innego zdania jest Karolina Kowalkiewicz (32 l.), która występuje w tej samej kategorii wagowej w organizacji UFC. Zdaniem Karoliny,  rewanżowe starcie pomiędzy Jędrzejczyk i  Namajunas,  zakończy się ponownym zwycięstwem Amerykanki.

Uważam, że ponownie wygra Rose. Walka może potrwać dłużej niż za pierwszym razem, ale końcowy wynik będzie taki sam. Wydaje mi się, że Rose pokona „JJ” przed czasem, nie wiem czy stanie się to za sprawą nokautu czy przez poddanie, ale nie stawiałabym na Joannę – powiedziała Kowalkiewicz.

Na tej samej gali UFC 223 będzie także walczyć Kowalkiewicz, która zmierzy się z z Amerykanką Felice Herrig. Warto przypomnieć, że polskie zawodniczki nie przepadają za sobą. Jednak miały okazję spotkać się w klatce. W listopadzie 2016 roku, podczas UFC205, Jędrzejczyk pokonała na punkty Karolinę, która wcześniej pokonała Namajunas. Czy Polski wygrają swoje walki? Przekonamy się już za kilka dni!

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "UFC 223- Kowalkiewicz skazuje Jędrzejczyk na porażkę!!!"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Michał
Gość

Namajunas nite Najmanus, to inna gala 😉

wpDiscuz

POLECANE