środa 11.04.2018

Trwa wielka marketingowa manipulacja Majewskich!

foto: Instagram Deynn
4 5

Trwa internetowa pokuta „Państwa Majewskich”, Deynn (26 l.), oraz jej mąż Daniel (24 l.), robią wszystko aby naprawić swoją zszarganą reputację. Nie przeklinają, grzecznie odpowiadają na pytania internautów (nawet te niewygodne). To wszystko ma za zadanie wrócić do łask sponsorujących ich firm, i byłych fanów. Jeśli przyciągną nowe rzesze, internatów na swoje profile, będą mieli argumenty dla utraconych sponsorów, aby z nimi współpracować.  Dla sponsorów ważne są „zasięgi” i nikt nie ma zamiaru obrażać się na kasę , która można zarobić dzięki Majewskim.

A propos pieniędzy, Majewscy wcale nie są tak biedni na jakich się kreują. Samo życie w USA (Kalifornia) na pewno nie należy do najtańszych, Majewscy tylko na sam karnet na siłownię wydają 250 dolarów miesięcznie na głowę. Wkrótce wprowadzą się do nowego mieszkania, gdzie jak sami się pochwalili ich sąsiadem będzie jeden z koszykarzy LA Lakers. Jak zauważyli internauci, Majewscy będąc ostatnio na koncercie , bawili się w najlepszych miejscach, a jak wiadomo tam bilety są najdroższe, wizyty u kosmetyczek, fryzjerów, tatuaże oraz nowe ciuchy! Tak wygląda nowa definicja biedy – według Majewskich!

To jest wszystko ustawione… Firmy nadal z nimi współpracują. Daniel i Marita lokują produkty „słownie” w swoich „lajfach” na Instagramie. Wystarczy posłuchać dokładnie – pisze Pudelek.pl, powołując się na anonimowego informatora.

Teraz Deynn i Daniel, realizują kolejny akt „kupowania” swoich „followersów”, postanowili przekazać 20.000 zł na cele charytatywne, dzięki pierwszej nowej współpracy. Gdzie pójdą pieniążki mają zadecydować internauci. Trzeba przyznać, że w tej marketingowej manipulacji wyciągają „ciężką artylerię” w ocieplaniu swojego wizerunku.

foto: Instagram Deynn

foto: Instagram Deynn

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE