niedziela 11.02.2018

Tristyn Lee – najmłodszy kulturysta świata!

foto: instagram/Tristyn Lee
2 0

Poznajcie „dzieciaka” Tristyna Lee (15 l.), który robi wszystko aby zostać gwiazdą Instagrama. Na co dzień Lee trenuje piłkę nożną i...kulturystykę, Jak na 15-latka, do swoich obowiązków podchodzi wyjątkowo profesjonalnie. Może kiedyś będzie słynnym piłkarzem? Już teraz osiągnął popularność jako kulturysta! Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 164 tyś. followersów.

Kiedy jego rówieśnicy spędzają wolny czas przy komputerze lub jeżdżąc na rowerze, Tristyn spędza godziny na siłowni, pokazując swoje bardzo intensywne treningi w mediach społecznościowych. Temu dzieciakowi, muskulatury i definicji mięśni, może pozazdrości niejeden o wiele starszy facet trenujący na siłowni. Lee trenuje jak profesjonalny kulturysta, ćwicząc wszystkie partie mięśniowe, nie zapominając o treningu nóg i brzucha. Do tego przestrzega diety, a wszytko to po to aby osiągać wyznaczone przez siebie celów.

I tutaj nasuwa się, jedno ale to bardzo ważne pytanie! Czy 15 lat to dobry wiek aby posiadanie wymarzonej sylwetki, zabierało to co najpiękniejsze w życiu młodego człowieka, czyli beztroskie dzieciństwo?

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. see this

    18.08.2019 at 06:03

    I simply want to tell you that I am just very new to blogging and site-building and truly liked your blog site. More than likely I’m likely to bookmark your blog . You really come with perfect articles. Kudos for sharing your blog.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE