sobota 03.03.2018

Tomasz Oświeciński odchodzi z teamu Formotiva!

foto: facebook/ Tomasz Oświeciński
6 3

Jak dowiedział się hantelek.pl, od informatora pragnącego zachować anonimowość. Znany fit celebryta oraz aktor Tomasz Oświeciński z dniem 5 marca przestaje być głównym ambasadorem producenta odżywek Formotiva. Taką informację, drogą mailową, dostały firmy sprzedające produkty Formotivy.Wszystko wskazuje, że na rosnącej popularności „Stracha” najwięcej straciła Formotiva. Sensacyjne zwycięstwo na gali KSW nad raperem Popkiem, kolejne role filmowe powodują, że wartość rynkowa Tomka idzie szybko w górę. Czy jego oczekiwania finansowe przerosły możliwości producenta suplementów? Czy też dostał intratną propozycje od konkurencji Formotivy? Na te pytania powinniśmy wkrótce uzyskać odpowiedzi.

Z treści maila, możemy wywnioskować, że producent odżywek nie był przygotowany na fakt utraty swojego najpopularniejszego ambasadora.

Ze smutkiem informuję, iż zakończyliśmy współpracę z Tomaszem Oświecińskim – dotychczasowym głównym ambasadorem marki Formotiva. Bardzo proszę żeby wszyscy Państwo dla których były tworzone specjalne materiały np. banery, plakaty, ulotki, filmy reklamowe itp. zaprzestali z korzystania wyżej wymienionych z dniem 5.03.2018 włącznie. Dalsze korzystanie z owych materiałów będzie wiązało się z karami finansowymi za bezprawne wykorzystywanie wizerunku Aktora.  Już niedługo poinformujemy o nowym Ambasadorze i z pewnością dostarczymy nowe materiały reklamowe do promowania marki Formotiva w Państwa punktach sprzedażowych. – czytamy w mailu od przedstawiciela Formotivy.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. Kazek

    03.03.2018 at 19:46

    Po kropce stawiamy spację 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE