środa 18.04.2018

Sylwia Szostak zapowiada kolejne starty w Bikini Fitness!

foto: Instagram Sylwia Szostak
2 0

Znana fit celebrytka, i popularna trenerka personalna Sylwia Szostak (31 l.), za pomocą swojego konta na Instagramie, poinformowała swoich fanów, że zamierza kontynuować starty na scenie bikini fitness w bieżącym roku! Jednak kiedy i gdzie starty będą miały miejsce? –  trenerka jeszcze nie zdradziła.

Przypomnijmy, że Sylwia zadebiutowała w zawodach Bikini Fitness IFBB w 2017 roku. W swoim debiucie Szostak zajęła drugie miejsce. Jej przygotowaniami zajął się nie kto inny, tylko jej małżonek Akop Szostak (30 l.).

Pierwotnie w minionym roku, Sylwia miała wystartować jeszcze w dwóch zawodach za granicą, jednak z przyczyn niezależnych od zawodniczki starty te nie doszły do skutku. Czy ponad 30- letnia zawodniczka, znajdzie w sobie tyle siły, aby poddać się reżimowi ciężkich przygotowań? Przekonamy się już wkrótce, śledząc jej profile w mediach społecznościowych. Sylwia i Akop , na bieżąco dzielą się na nich swoim życiem, czekając na reakcje ich fanów.

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

2 Comments

  1. oprolevorter

    09.08.2019 at 02:30

    Merely wanna say that this is very beneficial, Thanks for taking your time to write this.

  2. address

    18.08.2019 at 04:36

    I simply want to mention I’m newbie to blogging and site-building and seriously liked your web site. Likely I’m planning to bookmark your website . You really have superb articles. Thanks a bunch for revealing your web site.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE