poniedziałek 21.05.2018

Święty Danko – kto się dał nabrać?

foto: collage Instagram
4 1

Trwa amerykańska epopeja państwa Majewskich, a właściwe trwa w najlepsze – ich gra mająca na celu odzyskanie przychylności fanów i sponsorów. Daniel Majewski (24 l.), jest odpowiedzialny za publikowanie postów na instagramowych kontach, zarówno swoim jak, i jego żony Deynn (25 l.). Jednak nic nie ujdzie uwadze ich „fanów”, są oni pewni, że za treściami publikowanymi na fanpage Delmy stoi właśnie „Majonez”. „Delma po prostu nie umie napisać zbyt wiele mądrego”twierdzą złośliwi ale dobrze zorientowani internauci.

Ważną częścią , chwytania za serca i kieszenie ich fanów, jest podkreślanie przez byłych fitness celebrytów, roli Boga w ich życiu. To właśnie dzięki nawróceniu, Majewscy mieli stać się ..lepsi. Tylko pytanie na ile jest to prawdziwe? Hantelek.pl, nie ma wątpliwości. To wszystko to gra, która toczy się o pieniądze sponsorów, którzy mają sprzedawać swoje produkty/usługi, internautom poruszonym nawróceniem Majewskich. Pragniemy tylko przypomnieć, że wytatuowanie sobie krzyża na twarzy (oboje z Deynn, maja takie tatuaże” z nikogo nie uczyniło katolika!

Dostałem od Boga drugie życie. Jest cudowne, więc nie chcę nigdy więcej krzywdzić innych, mimo że oni krzywdzili mnie. Uwierzcie mi tylko, że Instagram to fikcja. Widzicie to, co się Wam pokazuje, często niesprawiedliwie, czego przykładem byliśmy My. Krzywda, kłamstwa, znajomości, miłość… dziś często wszystko powstaje w imię jednej wartości – takie ckliwe przemyślenia napisał Daniel na Instagramie.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. look at this site

    17.08.2019 at 18:01

    I just want to mention I am all new to weblog and actually liked this web site. Likely I’m likely to bookmark your website . You certainly come with good well written articles. Thanks a lot for sharing with us your web-site.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE