wtorek 28.08.2018

Popek vs. Erko Jun na KSW 45 w Londynie. Raper kontra kulturysta!

foto: Instagram/ KSW_MMA
0 0

Wreszcie  poznaliśmy nazwisko rywala Popka (39 l.) na gali KSW45 w Londynie. W walce określanej jako „Freak fight” popularny raper zmierzy się Erko Junem (27 l.). Erko Jun to jeden z najbardziej popularnych trenerów personalnych na świecie. Na oficjalnym fanpage’u na Facebooku obserwuje go ponad 4mln fanów. W formule MMA zadebiutował na gali KSW 44, pokonując przez nokaut aktora Tomasza „Stracha” Oświecińskiego.

Według internetowej strony federacji KSW, pojedynek „Popka Monstera” z Erko Junem poprzedzi główne starcie KSW 45, czyli walkę o pas kategorii ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem a Karolem Bedorfem.

Czwarty występ w klatce KSW zanotuje Popek, który do MMA powrócił w grudniu 2016 roku. „Popek Monster” przegrał wtedy z Mariuszem Pudzianowskim, jednak w kolejnym starciu pokonał w niespełna minutę „Hardkorowego Koksa” Roberta Burneikę. W swojej ostatniej walce, niespodziewanie  przegrał przez techniczny nokaut z  aktorem Tomaszem „Strachem” Oświecińskim.

Dla Erko Juna będzie to dopiero druga zawodowa walka. Urodzony w Bośni i Hercegowinie trener personalny, kulturysta, model i piosenkarz, w swoim debiucie podczas gali KSW 44 już w pierwszej rundzie znokautował, ostatniego pogromcę „Popka” – Tomasza Oświecińskiego.

W pojedynku dwóch piosenkarzy (sic.) faworytem wydaje się bardziej doświadczony Popek, jednak im dłużej będzie trwał ten pojedynek, tym będą rosły szanse młodszego Juna, który powinien być lepiej przygotowany kondycyjnie, od lubiącego ostro zabalować Popka.

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE