piątek 11.05.2018

Pomóżmy Kasi Dziurskiej – wytańczyć Kryształową Kulę!

foto: facebook/Kasia Dziurska
2 0

Czy fitneska, trenerka personalna i zawodniczka Kasia Dziurska (30 l.), pokona w dzisiejszym finale „Tańca z Gwiazdami”, znaną dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną Beatę Tadle (42 l.)? Wszystko w nogach Kasi oraz w zaangażowaniu telewidzów! Właśnie od sympatii telewidzów, która przełoży się na ilość oddanych głosów, zależy teraz kto sięgnie po Kryształowa Kulę i czek na 100 tyś. złotych!!!

Dlatego Hantelek.pl – apeluje aby cała branża fitness wsparła w tych ostatnich tańcach popularna „Dziurkę”. Final TZG startuje o 20.05 w telewizji Polsat.

Wysyłamy  SMS o treści 5 pod 7370, już od początku programu!!!

Kochani! Już jutro wielki dzień! Dzięki Wam znaleźliśmy się z Tomek Barański w finale Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami! 3,5 miesiąca ciężkiej ale jakże pięknej pracy, mnóstwa emocji i cudownych momentów 🤗 dziękujemy za ten czas i zapraszamy do wsparcia nas w tym ostatnim momencie w drodze po Kryształową Kulę;)) 
Nasz nr się nie zmienia 😉 SMS o treści 5 pod 7370 można wysyłać już od początku programu 😉 Polsat 20:05 piątek! – napisała do swoich fanów Kasia Dziurska na swoim fejsbukowym profilu. 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. oprol evorter

    09.08.2019 at 01:54

    Yeah bookmaking this wasn’t a risky conclusion outstanding post! .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE