sobota 24.02.2018

Polski Wiking jest dużo młodszy niż wszyscy myślą!

foto: Instagram/ Pawel Ladziak - Polish Viking®
2 1

W obecnych czasach, panuje moda aby pomimo upływu lat, wciąż wyglądać młodo, popularni celebryci często uciekają do medycyny estetycznej aby „oszukać czas”. Paweł Ładziak (35 l.) postanowił pójść w drugą stronę. Ten popularny instagramowy kulturysta, farbując włosy i brode na siwy kolor, podjął kroki aby wyglądać na znacznie starszego! Dzięki temu zabiegowi Paweł wygląda na dobre 50 lat! Trzeba przyznać, że ten zabieg marketingowy był strzałem w 10-tkę, o Polskim Wikingu usłyszał cały świat!!!

„Polish Viking” to nazwa, którą Paweł przybrał, kiedy  zapuścił brodę i nawiązał współpracę z międzynarodową firmą kosmetyków do pielęgnacji zarostu Thebeardstruggle Viking Collection. Wiking podjął współpracę z firmą jubilerską z ręcznie robionymi dodatkami dla mężczyzn, Ładziak  cały czas planuję zaistnieć w świecie mody. Marzy aby stworzyć markę ubrań dla, mężczyzn.

Paweł jest często porównywany z włoskim playboyem Gianluccą Vacchim. Jednak stanowczo odżegnuje się od zarzutów wzorowania się na Vacchim.

View this post on Instagram

🌈☀️ #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Nie kreowałem ani nie kreuję się jego stylem, jest mi osobą zupełnie obojętną a o jego istnieniu dowiedziałem się tak naprawę w chwili gdy wszyscy mnie do niego porównywali. Uważam, że jest to stylowy facet, ale tak jak on ma swój styl tak i ja nie staram się nikogo naśladować. Białe, siwe, a obecnie szare włosy to efekt maskowania mojego niezbyt pięknego połączenia brązu, blondu i posiwiałego zarostu … to właściwie jedyna rzecz, która w dokładny sposób łączy mnie z Gianluccą Vacchi- mówi Paweł Ładziak.

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Polski Wiking jest dużo młodszy niż wszyscy myślą!"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
rufus23
Gość

Jaki z niego polski wiking jak 90% postów na instagramie po angielsku

wpDiscuz

POLECANE