środa 27.02.2019

Pato MMA nadciąga!

foto: collage internet
1 0

FAME MMA 3, to kolejna odsłona gali, w czasie której zmierzą się celebryci, influencerzy i youtuberzy. Na wcześniejszych odsłonach gal spod znaku FAME MMA pojawiały się też osoby związane z „patostreamami”, czyli delikatnie rzecz ujmując tramsmisjami na żywo prezentującymi patologiczne zachowania. Mimo tego, że gala FAME MMA 3 ze sportem nie będzie miała wiele wspólnego, to organizatorzy spodziewają się sukcesu wydarzenia. Walki w ramach FAME MMA 3 odbywać się będą w łódzkiej Atlas Arenie 30 marca 2019, a zainteresowanych rozgrzewa pierwsza w historii walka kobiet na tej gali – Marta „Linkimaster” Linkiewicz stanie oko w oko Moniką „Esmeraldą” Godlewską.

Przypomnijmy dla niewtajemniczonych – Linkiewicz to postać, która zdobyła popularność dzięki wpisowi w mediach społecznościowych. Pochwaliła się w nim uprawianiem seksu ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd. Sama siebie określa mianem „patoinfluencerki”.

Jej rywalką będzie Monika „Esmeralda” Godlewska – członkini kontrowersyjnego duetu śpiewających sióstr Godlewskich. Mimo, że muzyczne popisy dalekie są od muzycznych standardów, to z jakiegoś powodu Godlewskie zgromadziły na Facebooku ponad 50 tys. obserwujących.

 

Karta walk:

Dawid Malczyński MALCZYŃSKI – Amadeusz Roślik FERRARI

Marta Linkiewicz – Monika Godlewska ESMERALDA

Piotr Witczak BONUS BGC – Szymon Wrzesień TAXI ZŁOTÓWA

Filip Marcinek FILIPEK – Patryk Karaś RYBA

Dawid Ambroziak AMBRO – Kasjusz Życiński DON KASJO

Krystian Wilczak KRYCHA – Bartek Brzeziński RUBY

Łukasz Langowski BOY FLASH – Marcin Wójcik MNICH TERMINATOR

Kamil Hassan HASSAN – Maksymilian Wiewiórka WIEWIÓR

 

 

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE