wtorek 02.10.2018

Oficjalnie – Joanna Jędrzejczyk i Michał Karmowski w jednym teamie!

foto: facebook/Michał Karmowski
0 0

Zdjęcie głównych ambasadorów marek Formotiva – Joanna Jedrzejczyk (30l.), oraz Trec Nutrition Michał Karmowski (39l.), w świetle wczorajszego komunikatu nabiera historycznego znaczenia. Od teraz „JJ” i” Jaglak” grają w jednej drużynie!

Największe przejęcie w historii polskiego rynku suplementów dla sportowców – stało sie faktem! Potentat farmaceutyczny Aflofarm uzyskał zgodę  Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, na zakup 100% akcji firmy Trec Nutrition.

Co to oznacza dla dotychczasowych klientów Treca i Formotivy?

Hantelek.pl uważa, że to bardzo dobra informacja dla wszystkich! Trec od jakiegoś czasu popadł w marazm.  Z firmy, która była prekursorem, która wytyczała marketingowe i modowe trendy, na tym rynku zeszło powietrze. Na tej zadyszce zyskał największy konkurent Treca, firma Olimp Nutrition. Musimy przyznać, że Olimp odjechał daleko całej konkurencji w branży producentów odżywek i suplementów diety dla sportowców.

Tak więc liczymy, że Trec wraz z Formotiva, rozpoczną teraz pościg za liderem. Połączone siły, zapowiadają utrzymanie i rozwój wszystkich obecnych marek: Trec Nutrition, Formotiva, Trec Wear, Belter, Beterr Choice.

Poniżej komunikat prasowy, który otrzymaliśmy od nowych właścicieli Treca.

Szanowni Państwo,

przedstawiciele obu spółek podpisali umowę o finalizacji transakcji, w ramach której Aflofarm nabył 100% udziałów Trec Nutrition. Tym samym jedna z największych polskich firm farmaceutycznych przejmie kontrolę nad spółką produkującą specjalistyczne preparaty dla sportowców. Wcześniej pozytywną decyzję w tej sprawie wydał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE