sobota 15.09.2018

Natalia i Paweł, czekają na Zuzię – dużo zdjęć!

foto: collage Instagram
0 0

Popularny trener personalny, były zawodnik, Paweł Głuchowski (29 l.), niedawno obchodził swoje 29-te urodziny! Jednak na ten wymarzony prezent musi jeszcze chwilkę poczekać.  Paweł i jego partnerka trenerka personalna Natalia Kruczyńska już niebawem zostaną rodzicami. Na świat przyjdzie ich córeczka – mała Zuzia! Przyszłym rodzicom radzimy, korzystać z ostatnich chwil, kiedy będą mogli sobie …pospać!

Paweł i Natalia na swoich Instagramowych profilach, podzielili się zdjęciami z sesji zdjęciowej. Musimy przyznać, że nie zabrakło w niej piękna, oraz poczucia humoru!

View this post on Instagram

No hej 🤗 dzielimy się z Wami wieloma rzeczami, pokazujemy co u Nas 🙂 mówię jak czuje sie i jak przebiega ciąża 🙂 jesteście ciekawi tego, a ja nie mam problemu o tym mówić 🙂 lecz wszędzie są granice – nie o wszystkim wiecie … nie wszystko widzicie – pokazuje to co chce, lecz uważam ze są granice … jedna z nich to poród 😅 nosz ludki kochane liva z porodu nie będzie 😅😅😅 na początku ciąży dostałam już takie pytania ale stwierdziłam ze nie poruszę tematu… ale dziś znowu pytanie się powieliło … 🤦‍♀️ każdy ma swoją przestrzeń, ja również – będę jej chronić jak i prywatności naszego dziecka 🤰 #couple #family #pregnant #mom #dad #38weekspregnant

A post shared by Natalia Kruczyńska (@kruczynska_natalia) on

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
wpDiscuz

POLECANE