piątek 13.04.2018

Narodowa Gala Boksu – Najman nie będzie walczył z Binkowskim.

foto: Szymon Starnawski
2 0

Zbliża się największe wydarzenie w historii boksu zawodowego w Polsce. Już 25 maja na stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się impreza jakiej jeszcze w Polsce nie było! Podczas Boxing Night 14 „Narodowej Gali Boksu” zobaczymy zmagania najbardziej znanych i utytułowanych bokserów. W ringu na PGE Narodowym rękawice skrzyżują m.in. powracający do boksu Artur Szpilka, Izu Ugonoh czarnoskóry bokser z polskim paszportem, Mariusz Wach (pas WBC International), Ewa Piątkowska (najbardziej utytułowana polska zawodniczka) oraz sam organizator tej gali Marcin Najman.

Z przeciwnikami…

Geplaatst door Marcin Najman op vrijdag 30 maart 2018

Pierwotnie Najman miał zmierzyć się z Arturem Binkowskim, jednak ten pojedynek się nie odbędzie. Występ mieszkającego na stałe w Kanadzie pięściarza na warszawskiej imprezie od dłuższego czasu stał pod dużym znakiem zapytania. Nie da się ukryć, że Binkowski ma spore problemy osobiste (był aresztowany), a poza tym jego kilka ostatnich wypowiedzi o charakterze rasistowskim nie spodobało się organizatorom gali na PGE Narodowym. Wiele mediów ostro krytykowało Najmana, za zakontraktowanie udziału tak kontrowersyjnej osoby jakim jest Binkowski.
Wiele wskazuje na to, że nowym rywalem Najmana zostanie były mistrz Europy, Albert Sosnowski, który w swojej karierze walczył o tytuł zawodowego Mistrza Świata z samym Witalijem Kliczko.

 

Narodowa Gala Boksu to ryzykowne przedsięwzięcie, ale wydaje mi się, że w życiu można osiągać wszystko, tylko trzeba bardzo tego chcieć i bardzo ciężko nad tym pracować. W organizację gali wkalkulowaliśmy ryzyko, ale chcemy odnieść sukces i tylko taki cel nam – powiedział Marcin Najman w programie „Sektor gości”.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE