czwartek 20.09.2018

Najlepszy kulturysta świata ma 43 lata!

foto: collage Instagram
0 0

Jeśli masz dwadzieścia kilka lat, i wydaję się Tobie, że jesteś za stary aby osiągnąć sukces w sporcie. To wiedz, że jesteś w wielkim błędzie. Najlepszym kulturystą świata w wieku 43 lat został właśnie – Shawn Rhoden.  Amerykanin wygrał najbardziej prestiżowe zawody Mr Olympia 2018 w kategorii kulturystyka Open.

Shaw pokonał prawdziwego mistrza ostatnich lat Phila Heatha (38 l.), który triumfował w tych zawodach, nieprzerwanie od 2010 roku.

Zwycięzca wzbogacił się o zawrotną kwotę 675 tyś. USD. To najwyższa kwota, wypłacona zwycięzcy w 53-letniej historii tych zawodów.  Trzeba przyznać, że okiem fachowców Rhoden wygrał w wielkim stylu. Dlatego warto przypomnieć, że w lutym 2018 roku Shawn  oficjalnie ogłosił na Instagramie, że nie wystąpi w innych wielkich zawodach kulturystycznych Arnold Classic 2018. Było to spowodowane ekstremalnym odwodnieniem, problemami z wrzodami i poważnym przypadkiem grypy – ta kompilacja wysłała Shawna do szpitala! Jak widać, udało mu się dojść do zdrowia i osiągnąć swój największy sukces w karierze!

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE