czwartek 27.09.2018

Marcin „El Tosteron” Najman – idzie w politykę (sic)!

foto: collage/ facebook Marcin Najman
1 0

Marcin „El Tosteron” Najman (39 l.) znany był do tej pory jako aspirujący celebryta, i przy okazji –  zawodnik MMA. Niedawno niespodziewanie obwieścił, że wystartuje… w wyborach do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Już znalazł się na liście wyborczej komitetu Kukiz’15.
Przypomnijmy, że Marcin Najman dał się poznać szerszej publice przed laty jako zawodnik MMA. Zaczynał jako bokser zawodowy w 2001 roku. W mediach wypłynął siedem lat później, po udziale w Big Brother VIP. Niechlubny rozgłos dały mu serie porażek, które ponosił na wszystkich płaszczyznach: ringu bokserskim, MMA i kick-boxingu. Sławetne lanie od Mariusza Pudzianowskiego na KSW pamięta każdy. Dwukrotnie Przemek Saleta nawet z jedną nerką był lepszy od Marcina. Złośliwi twierdza, że największy sukces Najmana to dotarcie do drugiego odcinka programu „Taniec z gwiazdami”.

Kariera sportowa Najmana, podobno będzie trwała nadal. Zamierza wrócić na ring. Dalej ma również zajmować się organizowaniem gal bokserskich najbliższa – Międzynarodowa Gala Boksu w katowickim Spodku. Na własnej gali na PGE Narodowym również odniósł porażkę, a sama impreza została określona jednym słowem…klapa!

W przypadku wygranej w wyborach, hantelek.pl już widzi oczami wyobraźni, taką sytuacje, podczas obrad Sejmiku. „El Tosteron” w przypadku braku siły argumentu, zawsze znajcie argument siły! Ha ha ha!

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE