czwartek 09.08.2018

Majewski znowu „odleciał”!

foto: Instagram/ Daniel Majewski
2 0

Amerykański „odlot” Deynn (26 l.) i Daniela Majewskiego (24 l.) trwa. Odbudowujących swoja reputacje i rachunek bankowy para „influencerów” po raz kolejny szokuje zdjęciem zamieszczonym na instagramie, przez Daniela.

Widok trenera personalnego trzymającego słoiczek z „ziołem” wprawia w delikatne zakłopotanie. Wiem, że tam gdzie obecnie przebywają, marihuana jest dozwolona, ale czy to dobry wzorzec dla ich najczęściej niepełnoletnich fanów?

O ile przywykliśmy do „Majoneza” opowiadającego o „melanżach” i organizującego kilkudniowe, suto zakrapiane imprezy, to zadajemy sobie pytanie – czy osoby medialne, które wydały książkę i są (choć niełatwo to zrozumieć) wzorem dla młodzieży, a także odpowiadają za plany dietetyczne setek ludzi, powinny chwalić się zażywaniem narkotyków?

Podobno przeszli wielką duchową przemianę?

Wyobrażacie Akopa Szostaka albo Michała Karmowskiego pozujących do zdjęcia z marihuaną

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Majewski znowu „odleciał”!"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Trener
Gość

A co jest złego w ziole ? Narkotyk??? Kto tak powiedział? Kto nazywa roślinę która sie pali praktycznie bez zadnej przeróbki chemicznej narkotykiem? Alkohol to najwiekszy legany narkotyk na świecie- ale zapakowany w ładną buteleczke wciskają Wam ciemnote

Fitnesska
Gość

Oj Daniel, nie tłumacz się…

Pan Janek
Gość

Jejku jejku, jestem juz duży i wyjechałem i tu sie mogę nawet naćpać do woli i mi mamusia nie zabroni… Jak sie nie ma nic mądrego do pokazania to trzeba głupotę swoja sprzedawać – ot cała filozofia.

wpDiscuz

POLECANE