wtorek 01.05.2018

Legenda MMA Łukasz „Juras” Jurkowski – oskarżony o pobicie.

foto: facebook/Łukasz Jurkowski
3 0

Jest takie przysłowie – „od miłości do nienawiści, jeden krok”. Właśnie przekonuje się o tym znany zawodnik MMA, dziennikarz,  komentator sportowy – Łukasz „Juras” Jurkowski (37 l.).  Była dziewczyna „Jurasa” Marta M. ( 30 l.) oskarżyła go w mediach społecznościowych o pobicie. Jurkowski postanowił odnieść się do tej sprawy i wydał oświadczenie. Słowa otuchy sportowcowi pod jego postem przesłali m.in. Joanna Jędrzejczyk, Akop Szostak i piłkarze Legii Warszawa.

Media społecznościowe stały się już dawno areną kłótni i obrzucania błotem przez kiedyś bliskich sobie ludzi.  Wszystko wskazuje, że będziemy świadkami kolejnego publicznego prania brudów, przez byłych partnerów.

Nie będę zagłębiała się w szczegóły. Siniaki zejdą, ale uraz pozostanie już na zawsze – napisała na Instagramie Marta, publikując przy tym zdjęcia obrażeń, jakich miała doznać w następstwie pobicia przez Jurasa.

foto: instagram Makles.Marta

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. 3win8 casino

    17.06.2019 at 15:20

    No one wants liposuction costs the same idea more and more.

    Don’t just consult more than one doctor; consult more than a single type of doctor.
    It’s December 31, the very last day of 2007, and this is Belrad Universe. https://scr888.group/other-games-download/2492-download-3win8

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE