czwartek 13.12.2018

KSW – Akop Szostak skazany aby zostać freakiem?

foto: Facebook/Akop Szostak
0 0

Pamiętacie jak Akop Szostak (30 l.) podpisując swój kontrakt z federacją KSW zarzekał się, że nie będzie „freakiem”? My pamiętamy! Tymczasem wszystko wskazuje, że będzie jednak inaczej.

Jedynym przeciwnikiem z branży kulturystycznej w federacji KSW jest Erko Jun (28 l.) i to z nim mógłby zmierzyć się były kulturysta.

Przypomnijmy Szostak jako zawodnik Berkut WCA Fight Team nie zaliczy swojego debiutu w KSW do udanych. Pojedynek na gali KSW 45 w Londynie skończył się po kilku sekundach przez nieumyślny faul Szostaka, walka została uznana za nieodbytą.

Jakie plany na przyszłość ma Akop Szostak? Od twojej walki na KSW 45 już trochę minęło…

Jakiej walki? Ja tylko wszedłem do klatki, a później z niej wyszedłem (śmiech). Rozmawiałem już z właścicielami KSW i wydaje się, że wystąpię na początku 2019 roku. Maciej Kawulski zaproponował, bym bił się z kimś z mojej branży, a wiadomo, że tu wybór jest ograniczony… Jeżeli ludzie się zgodzą i sam przeciwnik wyrazi zgodę, to chętnie podjąłbym to wyzwanie.

Z drugiej strony jestem rozgoryczony wynikiem mojej debiutowej walki – uważam, że Jamie Sloane  jedynie kupił sobie czas. Sytuacje z palcami w oczach zdarzają się dość często, wystarczy przypomnieć walkę Khalidov-Narkun albo pojedynki Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Myślę, że Brytyjczyk nie chciał zepsuć wieczoru własnej publiczności, bo wiedział, że przegra. Ze względu na sportową złość chętnie skrzyżowałbym z nim rękawice po raz drugi. – powiedział Akop Szostak (3-2, 2 KO) w rozmowie z Polsatem Sport.

 

 

Źródło: polsatsport.pl

 

 

 

 

POLECANE