środa 23.05.2018

Daniel Majewski inspiruje gwiazdy? … żarcik.

foto: collage Instagram Majewski&Maluma
2 1

Chyba jednak popularność Daniela „Majoneza” Majewskiego (24 l.), wzrasta na całym świecie hahaha! Jego zdjęcia są inspiracją dla gwiazd show businessu – co widać na zdjęciu. Stylizacja Daniela, została zauważona przez kolumbijskiego piosenkarza i projektanta mody Malume (24 l.)… to oczywiście żarcik.

Kto wierzył w prawdziwą przemianę Daniela Majewskiego, i jego żony Deynn (26 l.), chyba pomału zostaje obdarty ze swoich złudnych marzeń. Coraz więcej internautów stwierdza, że wraz z przypływem kasy od sponsorów, wracają starzy Majewscy.  Hantelek.pl, od początku ostrzegał, że ten cały show – to jedna wielka gra. Gra, która ma przynieść pieniądze, naszym „ulubionym” fitness celebrytom. Przypominamy, ze gra toczy się o dużą, stawkę! Pieniądze, które przepuszczali Majewscy, naprawdę były nieosiągalne, przez zwykłych, ciężko pracujących ludzi. Tymczasem im, płynęły same za „sprzedawanie marzeń”, przez ekran komputera lub smarfona.

On nie potrafił być skromny i nigdy nie będzie, myślę że jeszcze dwa trzy tygodnie a znów wróci stary, dobrze wszystkim znany buc – pisze internautka.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. ปั้มไลค์

    18.06.2019 at 10:59

    Like!! I blog quite often and I genuinely thank you for your information. The article has truly peaked my interest.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE