piątek 25.05.2018

Artur Szpilka wraca dzisiaj na ring!!!

foto: facebook/Artur Szpilka
0 0

Wyjątkowo emocjonująco zapowiada się dzisiejsza  „Narodowa Gala Boksu 2018”, która odbędzie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W walce wieczoru zmierzyć się miał Mariusz Wach z Erikiem Moliną. Ta walka jednak się nie odbędzie , ponieważ  Amerykanin do Polski jednak nie przyleciał. Został zawieszony za stosowanie niedozwolonych substancji… kilka walk temu.

Tym samym w walce wieczoru wystąpi Artur Szpilka (29 l.), który zmierzy się z Dominickiem Guinnem (43 l.). Amerykanin raczej nie będzie faworytem tej walki. Warto jednak przypomnieć, że Guinn, nigdy nie przegrał przed czasem. Podczas oficjalnego ważenia, Polak był cięższy od Amerykanina o ponad cztery kilogramy.

Dla „Szpili” będzie to pierwsza w Polsce walka od 2014 roku. Przypomnimy, że Artur Szpilka w listopadzie 2014 roku pokonał Tomasza Adamka, a potem stoczył pięć walk, z czego dwie ostatnie przegrał.

Najciekawsze walki podczas tej gali, zapowie legendarny ringowy announcer Michael Buffer. Początek gali na PGE Narodowym od 18:00 w TVP Sport. O 22:45 rozpocznie się relacja na TVP1

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE