piątek 27.04.2018

Artur Szpilka trafił na okładkę CKM!

foto: CKM
2 0

Po raz pierwszy w historii na okładce magazynu CKM, zobaczymy mężczyznę.  Artur Szpilka (29 l.) i jego narzeczona Kamila Wybrańczyk (31 l.) , trafili na okładkę najnowszego numeru tego magazynu.  O niepokornym bokserze, znów robi się głośno. Wszystko to ze względu na jego powrót na bokserski ring. Artur znów skrzyżuje rękawice 25 maja br., podczas Narodowej Gali Boksu, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jego przeciwnikiem będzie Amerykanin Dominik Quinn (43 l.), który 5 lat temu przegrał swoją walkę z Tomaszem Adamkiem. Przypomnijmy, że po raz ostatni na ringu widzieliśmy Artura Szpilkę 15 lipca ubiegłego roku. Wówczas przegrał przez techniczny nokaut z Adamem Kownackim.

Kariera popularnego „Szpili” pełna jest upadków i wzlotów. Chyba najgorszym wspomnieniem dla Artura, jest jego półtoraroczny pobyt w więzieniu.

Robiłem 1000 pompek na kubkach, na taboretach. Koleżka, co ważył ponad 100 kg siadał, to się go podnosiło. Wody nalewałem do torby foliowej i ćwiczyłem jak hantlami – mówi w wywiadzie dla Sport.pl Artur Szpilka.

Bokser trafił do więzienia za udział w bójce pod dyskoteką w miejscowości Wiśniowa. Po uprawomocnieniu się 18 miesięcznego wyroku, został zatrzymany po 3 latach od jego usłyszenia. Zatrzymanie miało miejsce podczas oficjalnego ważenia, w przeddzień pojedynku z Wojciechem Bartnikiem. Karę odbywał w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze w Tarnowie. Jak podkreśla, więzienie opuścił odmieniony i cięższy o 35 kilogramów.

Jeśli jesteście ciekawi co Szpila powiedział o tym mało chlubnym epizodzie swojego życia , to zapraszamy do obejrzenia wywiadu poniżej.

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. KILLER

    27.04.2018 at 11:51

    PLASTIKOWY BOKSER I PLASTIKOWA KOBIETA

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE