wtorek 23.01.2018

Artur Szpilka, szykuje się do debiutu w KSW.

foto: instagram/martinlewandowski
2 0

Wydaje się już przesądzone, że ujrzymy Artura Szpilkę (28 l.) na jednej z tegorocznych gali federacji KSW. Po ostatnich dwóch porażkach w ringu, jego kariera znalazła się na ostrym zakręcie. Pomocną dłoń wyciągnęli do Szpilki właściciele KSW.

Zaznaczają jednak, że równoległa kariera w KSW i boksie nie jest możliwa. Trzeba z czegoś zrezygnować. Kawulski i Lewandowski , namawiają go gorąco na MMA i uważają, że w tej dyscyplinie zarobi dużo więcej. „Debiut” w klatce Szpila ma już za sobą, wszyscy pamiętamy jego skandaliczne zachowanie po walce Popka z Oswiecińskim. Bokser wszedł wtedy na ring i uderzył odpoczywającego po walce aktora. To właśnie „Strachu” ma być pierwszym przeciwnikiem Artura w KSW.

Jak widzimy na jednym z portali społecznościowych, Szpilka już zabrał się ostro za treningi MMA i pozuje do zdjęcia z Damianem Janikowskim (28 l.).

View this post on Instagram

Spary w @wcapro z @damian.janikowski 😈✌🏻

A post shared by Artur Szpilka (@artur_szpilka) on

Co ciekawe, KSW kusi też innego boksera . Trwają negocjacje z  Mateuszem Masternakiem (30 l.), jednak Kawulski przyznał, że póki co rozmowy są dużo mniej zaawansowane, niż ze Szpilką. „Póki co była tylko pierwsza randka” – przyznał współwłaściciel KSW.

 

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. check this link right here now

    17.08.2019 at 21:24

    I just want to say I am just beginner to blogs and absolutely loved this web site. Almost certainly I’m going to bookmark your blog . You surely have wonderful posts. Thanks a lot for revealing your blog site.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE