piątek 30.03.2018

Arnold Schwarzenegger operowany!!!!

foto: YouTube
2 0

Jeden z najznamienitszych kulturystów w historii Arnold Schwarzenegger (70 l.), został poddany operacji na otwartym sercu, po tym, jak nie udał się zabieg zastąpienia zastawki – informuje poratal TMZ. Aktor i były gubernator stanu Kalifornia jest w stabilnym stanie.

TMZ powołało się na źródła z bliskiego otoczenia gwiazdy „Terminatora”. Wczoraj 70-latek miał eksperymentalny zabieg wymiany zastawki, który nie powiódł się.

W efekcie Schwarzenegger przeszedł dziś kilkugodzinny zabieg na otwartym sercu.Agencje podają, że stan aktora jest stabilny.

Osoby z otoczenia byłego kulturysty poinformowali, że operacja polegała na zastąpieniu zastawki płucnej, która została wstawiona z powodu wrodzonej wady serca w 1997 roku. Zastawka , nigdy nie miała być zastawką stałą, tylko prędzej czy później należało ją wyminięć.  Niestety podczas operacji nastąpiły komplikacje. Najważniejsze, że stan Arnolda jest staliby. Zdrowia Mistrzu!

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

2 Comments

  1. oprolevorter

    09.08.2019 at 02:21

    You are my breathing in, I have few blogs and sometimes run out from to post .

  2. visit

    17.08.2019 at 20:42

    I simply want to say I’m newbie to blogging and absolutely loved you’re web-site. Almost certainly I’m want to bookmark your blog . You really have superb articles. Kudos for sharing your website page.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE