środa 07.03.2018

Anna Lewandowska otworzyła centrum treningowe Healty Center by Ann. 

foto: Instagram/Anna Lewandowska
1 0

W miniony poniedziałek 5 marca, odbyło się oficjalne otwarcie kliniki Anny Lewandowskiej, która otworzyła centrum treningowo-dietetyczne w Warszawie Healty Center by Ann. Żona naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce, dietetyczka, Mistrzyni Świata, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym, oraz właścicielka marki spożywczej Foods By Ann.

Jestem podekscytowana i przeszczęśliwa, że mogę się z Wami podzielić moim nowym projektem, który właśnie otwieram! Główną misją nowo powstałego Healthy Center by Ann było stworzenie miejsca, w którym dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zdrowia i aktywności fizycznej każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, będzie mógł obrać swoją własną drogę do celu, jakim jest zdrowie i dobre samopoczucie. – napisała na swoim blogu Anna Lewandowska.

 

Misją „Healthy Team”, grupy specjalistów z obszarów dietetyki i treningu personalnego pod wodzą Anny Lewandowskiej, jest przeprowadzenie klientów bezpieczną drogą do zdrowego i aktywnego życia. Fundamentem ich działań jest indywidualne podejście do każdego z podopiecznych i systematyczna, ale również bezpieczna praca nad wyznaczonym celem.

Healthy Center by Ann, mieszczącej przy ul. Czyżewskiej 7 , każdy klient otrzymuje kompleksową obsługę: badań lekarskich i wydolnościowych, opiekę fizjoterapeutyczną, konsultacje dietetyka, dobór profesjonalnego sprzętu, suplementacji wraz z możliwością dokonania na miejscu zakupów zaleconych produktów. Jako ciekawostkę należy traktować, posiadanie w ofercie centrum treningu mentalnego.

Twój mózg jest mięśniem i wymaga trenowania tak samo jak pozostałe części Twojego ciała. Trening mentalny stanowi nieodłączny element w drodze do osiągania celu, bo to na podstawie swoich myśli kreujesz własną rzeczywistość – opisuje Ania.

 

POLECANE