środa 26.12.2018

Akop Szostak vs Erko Jun? Wyzwanie przyjęte!!!

foto: collage internet
0 0

To byłoby starcie na zasadach MMA, które przyciągnęłoby na trybuny i przed telewizory nie tylko fanów wszechstylowej walki wręcz, ale również kibiców ze świata fitnessu. Akop Szostak (29 l.) (3-2-1NC, 2 KO) rzucił wyzwanie Erko Junowi (28 l.) (2-0, 2 KO), który zaakceptował tę propozycję. Są przesłanki, że do tej walki może dojść już naprawdę niedługo!

W wywiadzie dla Polsatsport.pl kilkanaście dni temu Szostak zdradził, że w gronie jego potencjalnych przeciwników znajduje się ktoś z branży fitness. Warto przypomnieć, że Akop na co dzień jest szanowanym trenerem personalnym, którego w mediach społecznościowych śledzą setki tysięcy fanów.

– Wydaje mi się, że wystąpię na początku 2019 roku. Maciej Kawulski zaproponował mi walkę z kimś z mojej branży. Tu wybór jest mocno ograniczony. Jeżeli ludzie się zgodzą, rywal wyrazi zgodę, to podjąłbym takie wyzwanie – mówił Szostak.

Oczywiście przy tak sprecyzowanej odpowiedzi pierwszy do głowy przychodzi Erko Jun. Bośniak w debiucie na KSW 44 pokonał Tomasza Oświecińskiego, a na kolejnym wydarzeniu posłał na deski Popka Monstera. Poza klatką szerszej publiczności Jun znany jest przede wszystkim dzięki swoim osiągnięciom właśnie ze świata fitness.

W przeszłości Jun stanął na podium w międzynarodowym konkursie Model Universe i trzykrotnie zdobywał tytuł Junior Benelux. 28-latek cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, a jego konta śledzą miliony fanów – na Instagramie ma milion obserwujących, a na Facebooku prawie 4,5 miliona!

Na święta Szostak postanowił sprawić prezent pod choinkę sobie i potencjalnemu przeciwnikowi. Złożył rywalowi propozycję walki za pośrednictwem Instagrama.

– Erko Jun, zróbmy to! Ty się do tego urodziłeś, a ja po prostu czekam – napisał.

Szostak nie musiał długo czekać na informację zwrotną. – Akceptuję twoją ofertę. Zaczynajmy – odpowiedział.

Być może do walki dojdzie już na najbliższej gali KSW 47. Wydarzenie odbędzie się 24 marca w Łodzi. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji debiutującego w organizacji Szymona Kołeckiego z Mariuszem Pudzianowskim.

Szostak miał okazję zadebiutować w organizacji na gali KSW 45. Pojedynek z Jamiem Sloanem został przerwany w pierwszej rundzie po nieintencjonalnym faulu Polaka. Walka została zakończona bez rozstrzygnięcia (ang. No Contest).

żródło: polsatsport.pl

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE