poniedziałek 01.10.2018

Akop odda, kilkadziesiąt tysięcy złotych!

foto: facebook/Akop Szostak
0 1

Akop Szostak (30 l.), popularny trener personalny, a od niedawna także zawodnik mieszanych sztuk walki wchodzi do klatki KSW po raz pierwszy. Całe swoje honorarium postanowił przeznaczyć na pomoc tym, którzy nie mogą bronić się sami, a ich przeciwnik nie atakuje fair. Podopieczni fundacji Cancer Fighters  – 6 października będą trzymać kciuki za udany debiut Akopa.

To nie przypadek, że sportowiec zdecydował się na pomoc tej konkretnej fundacji. Akop trenował z Piotrkiem Jeleniewskim, który cierpiał z powodu nowotworu. To on pierwszy zainteresował Szostaka fundacją i opowiedział o jej działalności. Atleta z czasem stawał się coraz częstszym gościem na oddziałach onkologicznych. Cały czas stara się być w kontakcie z podopiecznymi fundacji, zaangażował się również w pomoc finansową.

Jego debiut w Federacji KSW jest kolejną okazją do zasilenia kont fundacji całkiem pokaźną sumą. Szostak zadeklarował, że całe honorarium z walki na Wembley przeznaczy właśnie na pomoc fundacji.

– Zawodnik nie chce ujawniać kwoty, jednak jest to kilkadziesiąt tysięcy złotych – mówi nasze źródło zbliżone do organizatora gali.

Wygląda więc na to, że 6 października nie tylko trenerzy i kibice będą nieśli Szostaka dopingiem. A ten się przyda ponieważ, tuż przed samą galą zmienił się przeciwnik Akopa. Cała strategia na walkę układana pod konkretnego zawodnika musi ulec zmianie, ale reprezentant Polski nie rozpacza

„Niestety zmiana zawodnika nie jest zbyt przyjemna. Sprawia to, że przygotowywałem całą strategię walki pod innego zawodnika. Nie mam aż takiego doświadczenia, żeby nagle zmieniać strategię pod nowego rywala. Jest to niekomfortowa dla mnie sytuacja. Chciałem się bić to będę się bił, a co będzie to będzie” – stwierdza Szostak.

źródło – fakt.pl

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

2 Comments

  1. oprol evorter

    09.08.2019 at 04:02

    It is truly a great and useful piece of info. I¦m happy that you shared this helpful information with us. Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

  2. see this

    18.08.2019 at 09:23

    I simply want to tell you that I am all new to blogging and honestly savored your web blog. Very likely I’m want to bookmark your blog post . You certainly come with beneficial writings. Thanks for sharing with us your webpage.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE