środa 07.02.2018

Ronnie Coleman – już po operacji kręgosłupa!

foto: instagram/Ronnie Coleman
0 0

Kiedy czytasz ten tekst,  Ronnie Coleman (53 l.) zapewne wypoczywa po odbytej 6 lutego operacji kręgosłupa. Coleman jest bez wątpienia jednym z największych kulturystów wszech czasów. Ma 8 tytułów Mr. Olimpia.  Jednak całe życie ciężkich treningów, zbiera swoje żniwo. Niestety, Ronnie musiał poddać się siódmej, ale mamy nadzieję, że ostatniej operacji.

Co ciekawe Ronie ciężko trenował na siłowni prawie do samej operacji. Coleman jest mężczyzną, który twierdzi, że  będzie trenował do końca swojego życia. Trening siłowy i kulturystyczny będzie dla niego zawsze jak narkotyk. Dla każdego, kto wątpi w słowa mistrza, Ronnie Coleman  udostępniał posty na Instagramie pokazujący ciężko pracującego na siłowni weterana kulturystów, niespełna dwa tygodnie przed poważną operacją!

Zapytany, czy cena, jaką zapłacił za tytuły, była zbyt wysoka, Ronnie mówi, że było warto. I że jedyną rzeczą, którą zrobiłby inaczej, jest jeszcze cięższy trening. Czy naprawdę warto tak igrać ze swoim zdrowiem? My poważnie byśmy się zastanowili. Póki co zostaje trzymać kciuki za szybki powrót do zdrowia i formy!

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE