piątek 22.12.2017

Nieślubny syn Arnolda wygląda zupełnie jak on! (dużo zdjęć!)

foto: instagram.com
4 0

Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o Arnoldzie Schwarzennegerze (70 l.) i nie zna jego licznych osiągnięć. Schwarzenneger ma w swoim dorobku karierę kulturystyczną (przez niektórych nazywany jest wręcz „kulturystą wszech czasów”), role aktorskie w kultowych już filmach, był gubernatorem stanu Kalifornia (2003-2011), a także patronuje corocznemu eventowi związanemu ze sportami sylwetkowymi –  Arnold Sports Festival.
Prywatnie Arnie jest mężem amerykańskiej prezenterki telewizyjnej Marii Shriver i ojcem piątki dzieci. O czworgu z nich media wiedziały od zawsze, jednak piąte pojawiło się publicznie u boku ojca dopiero 4 lata temu.

Dlaczego? Podczas małżeństwa z Marią, „Terminator” romansował z panią sprzątającą ich posiadłość. Owocem tej relacji jest 20-letni dziś Joseph Baena, którego matka długo nie chciała potwierdzić kto jest ojcem chłopca.
Naszym zdaniem – nie musiała. Wygląd chłopca wszystko tłumaczy! Jest kopią swojego znanego taty!

Relacje Arnolda z synem wydają się być wzorowe! Ojciec co roku spędza z nim urodziny, z czego relacje zdaje na swoim instagramie.

Obecne zdjęcia Josepha wskazują na to, że chłopak mógł odziedziczyć po ojcu predyspozycje fizyczne i pasję do kulturystyki!

Schwarzenneger w 1977 roku.  Trudno zaprzeczyć podobieństwu Josepha do ojca.


pinterest.com

Joseph i Arnold spędzają ze sobą dużo czasu. Na zdjęciu poniżej wracają ze wspólnego treningu.

nydailynews.com

Joseph w roli Terminatora.

Dla porównania, oto najstarszy syn Arniego – Patrick. Nie odziedziczył po ojcu pasji do kulturystyki, bliżej mu do modelingu i pozowania na ściankach.

View this post on Instagram

When In Canada… thanks for having me JingleBall

A post shared by Patrick Schwarzenegger (@patrickschwarzenegger) on

Czytaj dalej

KOMENTARZE

2 Comments

  1. You&me

    23.12.2017 at 10:00

    Arnold jest najlepszy. Dzięki niemu, kulturystyka na świecie weszła na inny poziom. Arnold rules!!!

  2. page

    17.08.2019 at 21:14

    I just want to tell you that I’m all new to blogging and site-building and honestly savored you’re blog site. Almost certainly I’m planning to bookmark your blog . You actually come with perfect article content. Thanks a bunch for sharing your website.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE