środa 07.02.2018

Nie żyje Igor Sliusarczuk 28-letni zawodnik MMA!

foto: facebook/Igor Sliusarczuk
0 0

Jeden z najsłynniejszych ukraińskich zawodników MMA,  Igor Sliusarczuk (28 l.) zmarł  w niewyjaśnionych okolicznościach we Lwowie (we wtorek 6 lutego). Przyczyną śmierci jednego z najsłynniejszych wojowników z Ukrainy prawdopodobnie był atak serca.

28-letni zawodnik MMA w wadze półciężkiej był znany na arenie międzynarodowej. W swojej karierze stoczył 32 walki. Jego rekord to 22 zwycięstwa (15 KO) i 10 porażek. Kiedyś Igor miał walczyć z Adamem Wieczorkiem na Spartan Fight 5

O śmierci Ukraińca poinformował obozrevatel.com. Ciało sportowca znaleziono w wynajmowanym przez niego apartamencie. – Jeden z najsłynniejszych ukraińskich fighterów prawdopodobnie miał atak serca. Zostanie pochowany w swoim rodzinnym Tarnopolu. Sliusarczuk zostawił żonę i synka – czytamy na stronach portalu.

Ukrainiec ostatnią walkę stoczył w grudniu ubiegłego roku, przegrywając na gali World Fighting Championship Akhmat w Groznym z Rosjaninem Zaurbekiem Baszajewem. Na profesjonalnej scenie MMA Sliusarczuk debiutował w 2010 r. Przegrał wówczas przez TKO ze swoim rodakiem Siergiejem Daniszem.

 

Źródło: sportowefakty.wp.pl

 

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE