piątek 19.01.2018

Mark Wahlberg – oskarżony o zażywanie sterydów!

foto: foto:dailynews
0 0

Szykuje się kolejny skandal z udziałem gwiazd Hollywood. Jak donosi portal tmz.com, aktor Mark Wahlberg (46 l.) znalazł się na liście aresztowanego dealera sterydów Richarda Rodrigueza, u którego zaopatrywał się w niedozwolone środki używając pseudonimu!

foto:dolphinbad.com

Mark Wahlberg, dokonał imponującej przemiany podczas, przygotowania się do roli w filmie „Pain&Gain„. Wystąpił w nim u boku Dwayna „The Rock” Johnsona, gdzie zagrał kulturystę. Powstało wiele artykułów na temat jego specjalnej diety i treningów. Sam Wahlberg nie ukrywał, że włożył mnóstwo wysiłku w przygotowania do roli w filmie „Pain&Gain„. Dla ponad czterdziestoletniego mężczyzny było to wyzwanie dla ciała jak również dla psychiki.

foto:materiały prasowe

Wykonałem mnóstwo pracy. Musiałem wstawać o drugiej nad ranem, aby zjeść posiłek, a wciąż byłem syty z powodu dania zjedzonego o 22:00 poprzedniego dnia. Lubię zmieniać się dla ról, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej.

Jak się okazuje, oprócz spożywania dziesięciu posiłków dziennie, aby przybrać odpowiednią masę mięśniową do roli w filmie, Wahlberg sięgnął również po sterydy (sic!). Póki co gwiazdor nie komentuje tych doniesień.

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. gggggh

    23.03.2018 at 23:57

    Olaboga. I co?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE