poniedziałek 15.01.2018

Clair Crowther i jej niesamowita metamorfoza!

foto: instagram/Claire Crowther
1 0

Bardzo lubimy takie historie jak ta. Będzie to opowieść o kobiecej determinacji. Historia o kobiecie, która postanowiła zmienić swój wygląd i styl życia. Wszystko to zrobiła dla swojego ukochanego mężczyzny.

 

31-letnia położna, Claire Crowther, udowodniła, że ​​niemożliwe jest możliwe na swoim własnym przykładzie! Claire ze względu na swój przeciążony harmonogram pracy,  nie miała czasu stać długo przy kuchence i przygotowywać zdrowe jedzenie. Jedząc hamburgery, pizzę i inne niezdrowe jedzenie, nigdy nie myślała o tym, co szkodzi jej zdrowiu i wpływa na jej ciało. Czas płynął szybko a jeszcze szybciej przybywało Clair kilogramów.

W pewnym momencie doszło do tego, że kobieta nie mogła patrzeć na własne odbicie w lustrze bez łez, kiedy jej waga osiągnęła 90 kg.

foto:instagram/Claire Crowther

Wszystko się zmieniło, gdy Claire oświadczył się jej narzeczony Steve. Nie chciała aby jej ukochany poprowadził do ołtarza „tłustą żonę”. Postawiła sobie za cel zmniejszenie wagi za wszelką cenę. Dziewczyna desperacko potrzebowała zmian, dlatego rozpoczęła treningi na siłowni. Na początku w treningach towarzyszyła jej siostra. Musimy przyznać, że osiągnięte przez nią wyniki są po prostu oszałamiające!

View this post on Instagram

Never underestimate yourself. Always strive to be better, stay true to your goals and never let a set back derail your progress. Nearly a week of eating clean and I already feel a million times better. Christmas took its toll on my physique but stressing about it won't make it go away. Hard work perseverance and patience to allow my body to reset back to its leaner healthier version its what is needed. I am NOT back on prep. I DONT intend to be stage lean… I am not going on stage so why would I put my body through that?? Comp lean isnt a year round mainatable physique for me and isnt for most people especially us girls who need some body fat for our hormones to function correctly. I enjoy a little more balance in my every day life so I am allowing myself the odd treat and taking my time to ditch the added fluff and eating clean 80% of the time tracking my meals and remaining accountable. PHOTO CREDIT @matt__marsh #pureelitepro #procard #gains #gymlife #tattooedmuscle #girlsthatlift #ukup #pca #offseason #girlswithmuscle #training #pureelite #nifma #willpower #bodybuilding #athlete #health #fitness #fitnessmodel #fit #fitfam #prep #shred #lean #bikinifitness

A post shared by Claire Crowther Pure Elite Pro (@clairetattooedfitnessgirl) on

Przez dziesięć miesięcy jej waga spadła z 90 kg do 64,5 kg. Po dodaniu treningu siłowego do swojego programu, Crowther zauważa takie zmiany, o których nigdy nie śniła! Widząc przykład swojej dziewczyny, jej narzeczony  Steve zdaje sobie sprawę, że już „nie wytrzymuje” i zaczyna trenować.

Kontynuując treningi siłowe Claire traci kolejne 13 kg! Przykrywa swoje ciało wieloma tatuażami i wykonuje plastykę brzuch, pozbywając się nadmiaru skóry.

 

Czuję się niesamowicie, moje zdrowie się poprawiło i już nie nienawidzę osoby, która patrzy na mnie w lustrze. Teraz  mam pewność, że mogę iść na całość i żyć pełnią życia” – powiedziała.

źródło: madnessmedia.net

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE