piątek 29.12.2017

„Bigger” w kinach już w 2018! Zobaczcie kto zagra w filmie o braciach Weider!

foto: instagram.com/calumvonmoger
3 0

Braci Weider nie trzeba przedstawiać nikomu, kto posiada chociaż minimalną wiedzę o kulturystyce i jej korzeniach. To oni właśnie są odpowiedzialni za narodziny współczesnej wersji tego sportu. W 1946 roku założyli International Federation of BodyBuilding, publikowali kilka znanych do dziś, kultowych wręcz, magazynów związanych ze sportami sylwetkowymi (m.in  Muscle & FitnessFlexMen’s Fitness czy Shape. Starszy z braci – Joe Weider, był  pomysłodawcą zawodów Mr. Olympia i mentorem młodego Arnolda Schwarzeneggera.

Wkrótce w kinach pojawi się film opowiadający historię rodzeństwa, które zdaniem wielu osób zmieniło świat sportu. Według najnowszych doniesień, zakończono już zdjęcia do filmu i trwa jego postprodukcja. Niestety dokładna data premiery nie jest znana, wiemy jednak, że nastąpi to już w 2018 roku. 

Znamy pełną obsadę produkcji, zobaczcie kto wcieli się w główne role:

Calum Von Moger (27l.) nie od dzisiaj nazywany jest Schwarzeneggerem 2.0 lub synem Arnolda, nic zatem dziwnego, że to właśnie jego będziemy mogli zobaczyć w roli młodego Arniego. Podobieństwo do Schwarzennegera jest uderzające. Ciekawe jak z predyspozycjami do gry aktorskiej.

 

Starszego z braci Weider (Joe) zagra Tyler Hoechlin (30l.), którego zobaczyć mogliśmy w filmach Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak czy Droga do zatracenia.

Odszukaliśmy zdjęcię Joe Weidera z młodości. Czy Hoechlin go przypomina?


foto: joeweider.com

 

 

W rolę Bena Weidera wcieli się 30-letni Walijczyk Aneurin Barnard znany między innymi z takich filmów jak Dunkierka czy Wojna i pokój.

 

 

 Kevin Durand zagra Billa Hauka – zaciekłego wroga braci, wydawcę magazynu fitnessowego.

 

 

Julianne Hough odtworzy rolę Betty Brosmer, żony Joe Weidera, modelki i pionierki przemysłu fitness, której kształty okrzyknięto „Najlepszym ciałem lat 50.”. Jej niesamowicie wąska talia (45cm!) wzbudzała liczne kontrowersje – mówiono, że to zasługa tak zwanego „treningu talii”, który niewiele miał wspólnego z ćwiczeniami fizycznymi, a polegał głównie na noszeniu gorsetów.


foto:agnautacouture.com

 

W rolę Kathy Weider (żony Bena) wcieli się śliczna Victoria Justice (24l.).

Czy, tak jak my, czekacie na premierę „Bigger, the movie” ? Dla nas to pozycja obowiązkowa!

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE