niedziela 04.03.2018

Za nami pełna sensacji gala KSW 42.

foto: KSW Sebastian Rudnicki
0 0

Za nami 42 gala KSW, która odbyła się w Łodzi.  O KSW i zawodnikach MMA, Hantelek.pl lubi pisać nawet wtedy, kiedy taki sportowy spektakl jest pozbawiony freak fight.  Dlaczego? Chyba każdy lubi poczytać o niegrzecznych chłopcach i dziewczynkach.  Musimy przyznać, że zawodnicy dostarczają mediom wiele tematów o , których dobrze się pisze.

Bohaterowie występujący w klatce MMA, już samym swoim wyglądem wzbudzają zainteresowanie: wytatuowani, muskularni, będący często na bakier z prawem i sprawnie poruszający w świecie social mediów. Czego chcieć więcej? Dobra… teraz kilka słów o pojedynkach, które elektryzowały minionej nocy kibiców MMA w całej Polsce.

W walce wieczoru gali KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie, Tomasz Narkun po fantastycznej walce pokonał w trzeciej rundzie Mameda Khadliova.

Khalidov, wyraźnie odstający warunkami fizycznymi od rywala, miał  przewagę w szybkości, którą wykorzystywał to podczas walki w stójce.  Wydawało się, że Mamed zmierza po zwycięstwo. Przeważał przez większość walki, Narkun trzykrotnie lądował na deskach po ciosach Mameda!  W trzeciej rundzie, Tomek Narkun zmotywowany świadomością, że przegrywa na punkty, postawił wszystko na jedną kartę. Mamed przyjął kilka mocnych ciosów zadanych pięściami i kolanami! Narkun wciągnął Khalidova do gardy i zastosował swoja koronną technikę – duszenie trójkątne nogami po, której Mamed poddał walkę! Sensacja stała się faktem. Niepokonany od 8 lat w KSW Khalidov, znalazł pogromcę a właściciele KSW, znaleźli receptę na kolejny sportowo/finansowy sukces czyli… REWANŻ!

View this post on Instagram

Ready🔥🔥🔥

A post shared by Mamed Khalidov (@mamed_khalidov) on

W drugiej najciekawszej walce wieczoru, Michał Materla , został znokautowany przez Scotta Askhama już w pierwszej rundzie!

Receptą na zwycięstwo Brytyjczyka nad czołowym polskim zawodnikiem, były ciosy i kopnięcie na korpus Materli. Michał został kilkakrotnie trafiony, potężnymi kopnięciami na wątrobę, które kompletnie pozbawiły go sił i ochoty na dalsza walkę. Kiedy po kolejnym takim kopnięciu Materla padł na matę, sędzia od razu zdecydował się przerwać walkę.

Hantelek.pl pisał wcześniej o pięknej Paulinie Raszewskiej, która zmierzyła się minionej nocy z byłą dziennikarką Polsatu Karoliną Owczarz. Dla obu pań, był to debiut w formule MMA. Większość ekspertów, za faworytkę tej walki uważało Raszewską. Tymczasem, po raz kolejny życie napisało inny scenariusz.  Owczarz wygrała walkę po zaledwie 60 sekundach. Od początku unikała walki na pięści, chcąc przenieść ją do parteru. Szybko zrealizowała swoje plany! Obaliła Raszewską i duszeniem zza pleców zmusiła Paulinę do poddania walki.

View this post on Instagram

Mamy to! 1-0! 🔥🤘🏻#ksw #ksw42

A post shared by Karolina Owczarz (@kowczarz) on

 

W innych ciekawszych pojedynkach zakończonej gali KSW42, Mateusz Gamrot pokonał w czwartej rundzie Grzegorza Szulakowskiego. Tym samym Gamrot  obronił pas mistrzowski w wadze lekkiej.

Nie udał się Łukaszowi Jurkowskiemu nie udał rewanż na Martinie Zawadzie za porażkę sprzed  12 lat i przegrał drugie starcie między z Martinem, z powodu kontuzji nie wyszedł do drugiej rundy. Jak się okazało „Juras” zataił kontuzję mostka, której nabawił się przed walką. Jurkowski to niezwykle barwna postać: dziennikarz, bloger, komentator sportowy stacji Polsat oraz spiker na meczach Legii Warszawa.

To był głupi heroizm, nic więcej, ale cholernie chciałem pokazać się przed kibicami – powiedział po walce Jurkowski.

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. recommended you read

    17.08.2019 at 17:43

    I just want to mention I am just newbie to blogging and site-building and definitely liked you’re web page. Likely I’m likely to bookmark your site . You certainly have terrific article content. Thanks for revealing your website page.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE