czwartek 19.04.2018

Trener Miłosz P. – kontratakuje, a Minister chce go wsadzić do więzienia!

foto: collage Instagram & materiały prasowe
1 0

Znany( już teraz w całej Polsce), trener personalny i instruktor sztuk walki Miłosz P. (36 l.), który jest oskarżony o ciężkie pobicie swojej partnerki Katarzyny Dziedzic (26 l.) – m.in. złamany nos, rozcięty łuk brwiowy.  Po opuszczeniu aresztu przystąpił do kontrataku. Kilka dni temu zamieścił w internecie nagranie, w którym opowiada swoją wersję wydarzeń.

Damski bokser na filmie  opowiada o problemach psychicznych p.Katarzyny, informuje o depresji byłej partnerki oraz przytacza jej „bujną i trudną przeszłość”. Według trenera Miłosza P. ślady na twarzy to uderzenia mechaniczne, a nie od jego pięści. Do tego uważa, że była partnerka zażywała leki psychotropowe, które popiła dużą ilością alkoholu.

Według relacji Miłosza P., feralnego dnia Katarzyna Dziedzic była zła, że wrócił później niż powinien. Wybuchła kłótnia, p.Katarzyna oznajmiła, że wyjeżdża do swojej mamy. Była partnerka po jakimś czasie miała wrócić z powrotem do domu. Zamknęła się z butelką alkoholu w sypialni. Później według Miłosza P. nagle wyrwała mu telefon i pobiegła do łazienki. Zaraz potem usłyszał jak kobieta upada i o coś uderza. Kiedy wszedł do łazienki, ujrzał kobietę leżąca na ziemi „jak kłoda”. Twierdzi, że to podczas tego upadku sama sobie wyrządziła obrażenia o , które jest on teraz oskarżony.

Miłosz P. mówi, że jest „zawodowcem” i jeśli, już by uderzył (hipotetycznie) Katarzynę Dziedzic, to już by nie żyła, a on siedziałby w wiezieniu.

A propos wiezienia, wszystko wskazuje na to, że trener Miłosz P. , może tam szybciej wrócić niż mu się wydaje! „Damski bokser” ma już na koncie jeden wyrok, za pobicie swojej byłej partnerki. Za podobny czyn ma 6 miesięcy w „zawiasach”!

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zabrał  głos w tej sprawie i chce, aby kara dla trenera Miłosza P. została odwieszona, a mężczyzna odbył karę w więzieniu. Minister Ziobro polecił już także złożyć stosowny wniosek w sądzie. Ma on zostać rozpatrzony w najbliższych dniach.

Obejrzyj całe oświadczenie trenera Miłosza P. 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE