czwartek 28.12.2017

Szpila vs Strachu – prawdziwy konflikt czy wyreżyserowane show?

foto: collage facebook/Artur Szpika i Tomasz Oświeciński
2 1

Nie milkną echa wydarzeń, które rozegrały się po walce aktora Tomasza „Stracha” Oświecińskiego  (44 l.) z piosenkarzem Pawłem „Popkiem” Rakiem (38 l.). Dla przypomnienia, po sensacyjnym zwycięstwie „Stracha” nad faworyzowanym „Popkiem”, potwornie zmęczony aktor udzielał wywiadu siedząc  na krześle ustawionym w ringu. Na pytanie dziennikarza Polsatu – Mateusza BorkaKto następny? Oświeciński wyzwał do walki obecnego na gali boksera Artura Szpilkę (28 l.)! Na reakcję Szpilki nie trzeba było długo czekać – sprowokowany pięściarz wbiegł na ring i rzucił się na siedzącego aktora. Wybuchła awantura, interweniowali ochroniarze, a następnego dnia trąbiła o tym cała Polska!

„To była ustawka” – jednym głosem stwierdzili kibice. Dziennikarz Mateusz Borek, który był w ringu w czasie całego incydentu, zarzeka się, że było inaczej. Jednocześnie dodaje, że Szpilka faktycznie w ringu miał się pojawić i odpowiedzieć na zaczepki Oświecińskiego. Trzeba przyznać, że „Szpila” tę lekcję odrobił celująco.

"Umiesz leżeć na deskach. Non stop leżałeś. Ja też cię położe" – tak zostałem sprowokowany. Przyjechałem obejrzeć walki…

Geplaatst door Artur Szpilka op zaterdag 23 december 2017

Co na to włodarze federacji KSW Maciej Kawulski (37 l.) i Martin Lewandowski (42 l.)? Panowie nie owijają w bawełnę. KSW to biznes… duży biznes, który musi na siebie zarobić. Wielu ich krytykuje za promowanie zawodników, którzy z tym sportem tak naprawdę nie mają nic wspólnego.

W jednym z ostatnich swoich wywiadów dla portalu internetowego „na temat” Maciej Kawulski powiedział – Sięgamy po narzędzia, które są w danym momencie potrzebne, żeby utrzymać MMA na salonach i żeby nie wróciło do remizy.

Oznaczać może to tylko jedno – dzięki Freak Fight KSW przyciąga przed telewizory i ekrany monitorów setki tysięcy ludzi, którzy chcą za to zapłacić. Dzięki walkom z udziałem Popka, Pudziana, Burneiki czy Oświecińskiego, prawdziwi wojownicy jak Khalidow, Materla czy Mańkowski mogą liczyć na duże pieniądze za podpisane kontrakty. Dlatego Hantelek.pl jest przekonany, że nadchodzące KSW42 okaże się kolejnym finansowym sukcesem właścicieli KSW. Jeśli już wtedy dojdzie do walki pomiędzy Szpilką i Oświecińskim będzie to prawdziwa „wisienka na torcie” podczas tej gali!

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE