wtorek 13.02.2018

Sylwia i Akop Szostak adoptują kolejnego pieska!

foto: Instagram/Akop Szostak
0 0

Popularny trener personalny Akop Szostak (29 l.) , niedawno powiedział „Adoptując psa, ratujesz mu życie” Wg szacunków w Polsce żyją 3 mln bezpańskich psów i kotów, dla ok. 100 tys. z nich domem stało się schronisko. Często przebywają w nim do śmierci, nie znajdując nikogo, kto chciałby je przygarnąć.

Sylwia (30 l.) i Akop Szostak, to wielcy miłośnicy zwierząt a szczególnie psiaków. W ich domu mieszkają już dwa szczęśliwe kundelki Mimi i Manto. Sylwia i Akop Szostak, znane są jako osoby o wielkim sercu, chętnie udzielają się charytatywnie. Akop jest ambasadorem fundacji Cancer Fighters, natomiast Sylwia promuje adopcje psów ze schroniska. Za kilka dni w domu, popularnych sportowców zamieszka trzeci adoptowany piesek. Będzie to mała suczka, której imienia, póki co Sylwia i Akop nie chcą zdradzić.

View this post on Instagram

Moje psie szczęścia ❤️ #niekupujadoptuj

A post shared by Akop Szostak (@akopszostak) on

 

Za 2 tygodnie nasza rodzina się powiększy o tego malucha, jest jeszcze chora i musimy poczekać, ale wierze ze wszystko będzie dobrze!
To będzie nasz 3 adoptowany kundelek! Nie krytykuje branie psów z hodowli, bo wszystkie są wspaniałe! Po prostu pęka mi serce jak widzę takie maleństwa na mrozie, oraz chore #niekupujadoptuj.  Tak samo jak naszą Mimi, weźmiemy pieska od „Fundacja dla Szczeniąt Judyta” – napisał na swoim Instagramie Akop Szostak.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE