czwartek 25.01.2018

Pudzian vs Bedorf na gali KSW43!

foto: instagram/Karol Bedorf
3 0

Koniec spekulacji z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski (40 l.) na czerwcowej gali KSW43! Jego przeciwnikiem został były mistrz kategorii ciężkiej KSW –Karol Bedorf (34 l.). Karol ostatnio nie występował w ringu z powodu leczenia ciężkiej kontuzji.

Przypomnijmy, że Bedorf zerwał w maju 2017 roku ścięgno achillesa w lewej nodze. Ta  pechowa i bardzo groźna kontuzja wykluczyła go z udziału w historycznej gali KSW 39 organizowanej na Stadionie Narodowym.

View this post on Instagram

Drodzy Kibice i Fani, Z przykrością muszę poinformować, że z powodu całkowitego zerwania ścięgna achillesa w lewej nodze, musiałem niezwłocznie poddać się operacji chirurgicznej, przez co nie wystąpię podczas nadchodzącej Gali KSW na Stadionie Narodowym. Jest mi bardzo przykro nie tylko z powodu faktu, że przez pięć miesięcy przygotowywałem się do walki, która miała być dla mnie drogą do odzyskania mistrzowskiego pasa co jak się okazuje jest czasem straconym, ale również dlatego, że przez kolejne kilka tygodni nie będę mógł w ogóle trenować. Bardzo dziękuję wszystkim tym osobom, które w tym trudnym czasie są ze mną. Liczę również na Wasze zrozumienie i obiecuję, że tak szybko jak to będzie możliwe będę chciał wrócić w mistrzowskiej formie by znów toczyć walki w oktagonie. Z wyrazami szacunku Karol Bedorf

A post shared by Karol Bedorf – MMA Fighter (@karolbedorf) on

Były mistrz KSW w wadze ciężkiej wejdzie do klatki po półtorarocznej przerwie. Karol Bedorf  był niepokonany przez blisko pięć lat, wygrywał między innymi z Pawłem Nastulą, Peterem Grahamem i Michałem Kitą. Mistrzowski pas KSW, stracił w swojej ostatniej walce z Fernando Rodriguesem, przegrywając przez nokaut.

Dla Pudziana będzie to już dziewiętnasta walka w jego karierze. Były strongman w ostatnich trzech pojedynkach odnosił zwycięstwa. Najpierw znokautował „Popka„, następnie rozprawił się z Tyberiuszem Kowalczykiem, a na KSW 40 w Dublinie pokonał na punkty Jaya Silvę.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE