czwartek 21.12.2017

Popek z Oświecińskim prawie się pobili! Co będzie w sobotę?!

foto: Foto: materiały KSW
6 9

Już w najbliższą sobotę 23 grudnia w katowickim Spodku, odbędzie się 41 gala KSW. Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego wieczoru będzie starcie rapera Popka ( 38 l.) z aktorem Tomaszem „Strachem” Oświecińskim” (44 l.).

Faworytem tej walki wydaje się Popek Monster, który jest znacznie bardziej doświadczony. Raper już dwukrotnie walczył dla federacji KSW. W swoim pierwszym pojedynku przegrał przed czasem z Mariuszem Pudzianowskim ( 38 l.), w swojej drugiej walce pokonał przez nokaut „Hardkorowego Koksa” Roberta Burneikę (40 l.)

Dla Tomka Oświecińskiego będzie to absolutny debiut w MMA! W przygotowaniach do walki „Stracha” uczestniczył Jakub Mauricz (29 l.), który zadbał o dietę popularnego aktora. Kuba Mauricz to specjalista od diety i suplementacji, wcześniej współpracował już z zawodnikami MMA. Najpopularniejsi z jego podopiecznych to Joanna Jędrzejczyk (30 l.), Mamet Khalidov (37 l.) i Michał Materla (33 l.). Czy dzięki jadłospisowi od Mauricza, Oświeciński będzie szybki jak gepard i silny jak niedźwiedź? Przekonamy się już w sobotę podczas 41 gali KSW!


foto: Instagram/Jakub Mauricz

Ciekawe, czy sama walka Popek vs. Oświeciński będzie równie gorąca, jak atmosfera przed pojedynkiem?

źródło: youtube.com

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE