środa 14.03.2018

Popularna instruktorka fitness, pokazuje prawdę o kobiecym ciele!

foto: Instagram/ Katarzyna Bigos
1 1

Katarzyna Bigos (32 l.), to dziennikarka, blogerka, popularna instruktorką fitness,  oraz pole dance. Pracuje w dwóch redakcjach, pisze dla Shape oraz hellozdrowie.pl i prowadzi bloga fitnesswwielkimmieście.pl. Współpracowała z TVN Style, TVN Meteo Active, 4Fun Fit&Dance oraz Eska TV. Była twarzą w kampanii marki Reebok. Teraz wzięła udział w projekcie FAKE OFF, gdzie pokazała prawdę o macierzyństwie. W tych czasach kiedy ludzie nieświadomie wpadają w pułapkę złudzeń i nierealistycznych oczekiwań, bardzo łatwo ulegamy ułudzie o świecie idealny. Jednak Kasia postanowiła pokazać całą prawdę.

Kto śledzi mojego bloga, wie jak wyglądała moja ciąża i jak trudny był dla mnie poród oraz połóg! Na zdjęciu w jego trakcie – 4 tygodnie po porodzie.
I czekałam na pokazanie tego mojego brzucha aż ruszy kampania FAKE OFF by @dominikacuda@cudaphoto
Czemu? Czemu nie zakryłam go pod luźnym ciuchem czekając do powrotu do pełnej formy? Bo bym was zwyczajnie oszukała.
Są kobiety, które po porodzie już po chwili wyglądają jak milion dolców. Ja też takie znam! Ale wierzcie mi na słowo – każdy jest inny I nie powinniśmy się z nikim porównywać. Mój przekaz jest prosty,dajmy mamom czas! – napisała Katarzyna Bigos na swoim instagramie.

Przed porodem Kasia zawsze miała fitness figurę!

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. Ola

    14.03.2018 at 20:45

    I bardzo dobrze że się o tym w końcu mówi, Lewandowska albo Siwiec urodziły i niby po nich śladu nie widać. Bzdura każde kobiece ciało reaguje na poród. Wisząca skóra rozstępy na to wszystko trzeba czasu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE