czwartek 01.03.2018

Popek najlepiej opłacanym uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”.

foto: Instagram? Popek oficjalnie
1 1

Już w  piątek w telewizji Polsat, rusza nowa edycja „Tańca z gwiazdami”! Wśród 11 par, które pojawią się na parkiecie są trenerka personalna i zawodniczka fitness Kasia Dziurska (30 l.), oraz raper i zawodnik MMA Popek Monster (39 l.). Popek jest bezsprzecznie najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem show Polsatu. Co ciekawe, okazało się, że Popek jest najlepiej opłacanym „tancerzem” występującym w programie. Za jeden występ, zgarnie 15 tyś. złotych.

Popek, w pierwszym odcinku „Tańca z gwiazdami” zaprezentuje się w walcu angielskim. Dlaczego zdecydował się na udział w programie? – Chcę się nauczyć tańczyć. Schudnąć troszeczkę, utrzymać formę – mówi raper.

View this post on Instagram

Polot

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

 

Jak donosi portal Pudelek.pl, wśród pracowników stacji, którzy muszą pracować przy flagowej produkcji, panuje kompletna panika. Popek jest kompletnie niereformowalny, robi co chce, nikt nie jest w stanie nad nim zapanować. Już dwie tancerki odmówiły pracy z nim, trzecia jest na granicy wytrzymałości nerwowej. W jego „żartach” pojawiają się groźby, jest niezdyscyplinowany – słyszymy od tancerzy. Ale to tylko część problemu. Władze stacji są wściekłe z powodu tego, co Popek wrzuca do sieci. Panuje chaos, nikt nie wie jakie stanowisko zająć i jak to komentować, PR miał nad nim zapanować, ale nie wychodzi – dodaje anonimowy informator Pudelka.

Ostatnio gwiazdy programu bawiły się na zaaranżowanej „domówce”, na której ponoć większość celebrytów była przerażona zachowaniem muzyka. Miało dojść do awantur, które wprowadziły fatalną atmosferę wśród uczestników, którzy mieli się integrować.

Wszyscy  w Polsacie  mają nadzieję, że Popek odpadnie w pierwszym odcinku i wreszcie będzie spokój.

😉💥🍾🎶🔊✌💥

Geplaatst door Popek Monster op woensdag 28 februari 2018

 

źródło: Pudelek.pl

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. visit the website

    18.08.2019 at 07:30

    I simply want to mention I am newbie to blogs and really loved this web-site. More than likely I’m want to bookmark your blog . You definitely have really good articles and reviews. Thank you for sharing with us your blog.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE