wtorek 27.02.2018

Paweł DSM- bez tajemnic mówi o dopingu.

foto: instagram/druga_strona_medalu
3 2

Problem dopingu w zawodowej kulturystyce nie jest niczym nowym. Wszyscy wiedzą, że „na sucho to nawet trawa nie rośnie”. Paweł Kaczmarczyk prowadzi kanał na YouTube ,,Druga Strona Medalu”. Jako jeden z pierwszych, poruszył otwarcie temat dopingu wśród amatorów, którzy na co dzień ćwiczą na siłowni, a ich jedynym celem jest po prostu być większym.

Paweł jest wiarygodny…dlaczego? Ponieważ jego wiedza jest poparta osobistym doświadczeniem z niedozwolonymi środkami. Widzowie DSM i osoby obserwujące Pawła w mediach społecznościowych, mogą śledzić „sportową” metamorfozę Pawła.

Wiele osób krytykuje Pawła, za poruszane przez niego tematy. Jednak Kaczmarczyk jest konsekwentny i bezlitośnie obnaża, że scena fitness, i ta amatorska, i zawodowa jest pełna iluzji i zakłamania. Młodzi kulturyści nie rosną na kreatynie z Treca i białku z Olimpu. Kulturystyka to już dawno nie jest naturalny sport, a większość internetowych idoli używa dopingu.

Czy my popieramy Pawła? W jednym na pewno tak! Paweł cały czas jest sobą, przyznaje się do swoich niedoskonałości, i jako jeden z nielicznych miał odwagę przyznać się do stosowania przez siebie dopingu.

⏩ Wystarczy brać sterydy i mięśnie same rosną.⏩ https://youtu.be/ti625sn0SwY⏩ https://youtu.be/ti625sn0SwY✅…

Geplaatst door Druga Strona Medalu op vrijdag 8 december 2017

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

2 Comments

  1. oprolevorter

    09.08.2019 at 02:08

    I like this blog its a master peace ! Glad I found this on google .

  2. browse this site

    17.08.2019 at 20:09

    I simply want to tell you that I am all new to blogging and absolutely enjoyed this web-site. Probably I’m going to bookmark your website . You really come with exceptional well written articles. With thanks for sharing your web-site.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE