czwartek 11.01.2018

Mariusz Pudzianowski rządzi na Facebooku!

foto: facebook/Mariusz Pudzianowski
1 0

Pewnie wszyscy użytkownicy Internetu, spotkali się z modnym ostatnio terminem „influencer”.  Szybko śpieszymy z wyjaśnieniem tego pojęcia: Influencer to osoba skutecznie wpływająca na opinie innych; pozytywna rekomendacja wydana przez influencera, często jest więcej warta niż wysokobudżetowa kampania reklamowa. Obszarem działania takiej osoby jest Internet (social media, blogi czy YouTube). Influencerzy umiejętnie budują wokół siebie grupę lojalnych odbiorców z którymi łączą ich silne relacje i zainteresowania.

Do grona najbardziej wpływowych osób polskiego internetu, trafił Mariusz Pudzianowski (40 l.). Popularny Pudzian, odnosi sukcesy nie tylko na ringu, ale też na Facebooku! W raporcie opublikowanym przez firmę IRCenter, Pudzianowski znalazł się w samym centrum mapy polskich celebrytów.

foto: IRCenter.com

Warto podkreślić, że obok Pudziana świat sportu w raporcie IRCenter, reprezentują takie sławy jak: Anna i Robert Lewandowscy, Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Radwańska, Adam Małysz i Piotr Żyła.

foto: IRCenter.com

Według IRCenter polscy influencerzy na Facebooku już od dłuższego czasu dzielą się wyraźne grupy: w centrum są trenerki fitness i piosenkarki, a naokoło występują:  sportowcy, dziennikarze, politycy lewicy, celebryci telewizyjni, raperzy, kulturyści i politycy prawicy, gamerzy, vlogerzy i idole młodzieży.

 

źródło:wirtualnemedia.pl

POLECANE