środa 17.01.2018

KSW – z kim zawalczy Pudzian?

foto: fakt.pl
1 0

Mariusz Pudzianowski (40 l.) jest ostatnio rozchwytywany jako przeciwnik w kategorii ciężkiej federacji KSW!  Wszyscy najciężsi chcą z nim walczyć!

Najpierw Michał „Longer” Andryszak (26 l.) zaprosił do aktagonu „Pudziana” przez publikację sportowego wyzwania na swoim facebookowym koncie.

Hej Mariusz Pudzianowski słyszałem, że wyzwałeś do walki na gali KSW 43 Karola Bedorfa. Po cóż robić takie zamieszanie i…

Geplaatst door Michał "Longer" Andryszak op dinsdag 16 januari 2018

Kilka godzin później, Karol Bedorf (34 l.) przyjął wyzwanie Mariusza Pudzianowskiego, które wcześniej Pudzian rzucił byłemu mistrzowi KSW!

Mariusz Pudzianowski rzuciłeś mi wyzwanie a ja je przyjmuję. Bez pajacowania, bez zbędnych idiotyzmów, tylko sportowa…

Geplaatst door Karol Bedorf op woensdag 17 januari 2018

Sytuacja robi się naprawdę interesująca, ze względu na zaplanowane już pojedynki obu zawodników. Wszystko wskazuje, że ta walka dojdzie prędzej czy później do skutku! Konkretny termin poznamy po przebiegu walki Bedorfa na KSW 42 i Pudzianowskiego na KSW 43.

Jeden z właścicieli federacji KSW Maciej Kawulski w programie „Klatka po klatce” tak wypowiedział się na temat tego pojedynku:

Mariusza nie planowaliśmy w ogólne na galę marcową. Mariusz powróci do klatki w pierwszej połowie roku, ale zdecydowanie pod koniec tej połowy. Ja uważam, że Polska scena MMA jest gotowa już na to wyzwanie, a Mariusz musiał tylko przekonać się sam w głowie, że to jest ten moment i cieszę się, że ”To drzewo dojrzało”- powiedział Kawulski.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE