sobota 21.10.2017

KSW 40 – zmiana rywala Pudziana!!!

foto:
0 0

Już w najbliższą niedziele 21 października odbędzie się w Dublinie jubileuszowa 40-ta gala KSW, wszyscy chętni aby ją obejrzeć będą musieli wydać 40 zł ponieważ będzie ona transmitowana w systemie PPV. (TV i internet)

Hantelek.pl pokusił się o wytypowanie wyników walk z udziałem zawodników, którzy zdecydowanie więcej czasu w swojej karierze spędzili na siłowni niż na treningu sztuk walki.

Mariusz Pudzianowski vs Jay Silva

Najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski (40 l.) dzień przed walką ważył 115,3 kilograma i był przygotowany na pojedynek z pogromcą „Różala” Jamesem McSweeney (36 l.) tymczasem organizatorzy poinformowali w ostatniej chwili, że Anglik nie jest zdolny do walki. Właściciele federacji KSW szybko znaleźli zastępstwo i rywalem Pudzianowskiego został  urodzony w Angoli, ale posiadający amerykańskie obywatelstwo – Jay Silva. W tej sytuacji przewidujemy pewne zwycięstwo przed czasem Pudziana, który to tej walki ciężko się przygotowywał a Silva wszedł do niej z marszu w ostatniej chwili.

Foto: materiały prasowe KSW

Popek Monster vs Tomasz „Strachu” Oświeciński

Freak fight w wykonaniu rapera Popka (38 l.)i potężnie umięśnionego aktora Tomasza „Stracha” Oświecińskiego (44 l.) będzie wyjątkową atrakcją dla widzów kolejnego KSW. Pojedynki „celebrytów” cieszą się ogromną popularnością tym razem na przeciwko siebie staną Popek i Oświeciński dla, którego będzie to absolutny debiut w klatce! Jego przeciwnik Popek jest znacznie bardziej doświadczony i to w nim upatrujemy faworyta tej walki! Popularny raper”Popek” już dwukrotnie walczył w federacji KSW. W swoim pierwszym pojedynku przegrał przed czasem z Mariuszem Pudzianowskim, ale w rewanżu pokonał przez nokaut „Hardkorowego Koksa” Roberta Burneikę. Czekamy zatem na oficjalny termin walki!!!

Foto: materiały prasowe KSW

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE