sobota 23.12.2017

Jeden z najpopularniejszych klubów fitness zamknięty!!!

foto: Pure Jatomi Fitness
5 0

Święta Bożego Narodzenia to naprawdę wyjątkowy czas. Jest to okazja do pojednania się podczas rodzinnych sporów, wyciągnięcia ręki do znajomego z, którym ostatnio darliśmy koty. Jednym słowem magiczna atmosfera świąt powinna towarzyszyć nam wszystkim.

Niestety pracownicy i klubowicze Pure Jatomi Fitness w Złotych Tarasach w Warszawie pod choinkę dostali fatalną wiadomość. W poniedziałek, 18 grudnia br. wszyscy pracownicy Jatomi Fitness Złote Tarasy zostali poinformowani mailowo o zamknięciu klubu. Tego samego dnia informację można było uzyskać w samym klubie. Oficjalny komunikat do członków klubu został przesyłany  w piątek, 22 grudnia br. Recepcja  klubu informowała, że „zamknięcie klubu nastąpi 24 grudnia”.

Od kilku miesięcy, w środowiskach związanych z branżą fitness, można było usłyszeć o kłopotach tej popularnej sieci klubów fitness. Do niedawna na stronie internetowej Jatomi Fitness widniała informacja o 37 klubach działających w sieci Jatomi. Teraz ta liczba spada do 35! Przed Złotymi Tarasami, został zamknięty klub w rzeszowskim centrum Millenium Hall. Na stronie internetowej Pure Jatomi, pojawiła się informacja o przejściu jednej ze spółek – Pure Health and Fitness Sp. z o.o. – w stan likwidacji.

Z informacji pozyskanych przez Hantelek.pl, pracownicy innych klubów sieci Pure Jatomi zostali zapewnieni o możliwości pracy do końca marca 2018 roku. Co dalej? Tego nie wiemy, plotki mówią o możliwości sprzedaży klubów konkurencji. Na potencjalnych nabywców wskazywani są właściciele sieci CityFit i McFit.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE