sobota 23.12.2017

Gdzie i za ile obejrzeć galę KSW41?

foto: Foto: materiały KSW
4 0

W dzisiejszy wieczór większość Polaków będzie kroiła warzywa na sałatkę jarzynową i kontynuowała przygotowania do jutrzejszej wigilii. Tego samego wieczoru kilku gości będzie chciało zrobić „świąteczny bigos” z twarzy swojego przeciwnika podczas gali KSW41 odbywającej się w Katowicach.

Pewnie wielu z Was zastanawia się gdzie i przede wszystkim za ile wspomnianą gale obejrzeć? – podpowiadamy Wam jakie macie opcję:

Telewizja – walka tradycyjnie jest pokazywana w płatnym systemie PPV(pay per view), w cenie 40 zł. Dostęp można wykupić  automatycznie z poziomu swojego dekodera, koszt usługi zostanie doliczony do następnego rachunku za telewizję od swojego operatora.

Internet – Galę KSW41  na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników przebywających na terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wizyta w Pubie – wiele lokali organizuje transmisję z gali KSW41 aby przyciągnąć do siebie klientów. Na telewizorach będziemy mogli śledzić transmisję w towarzystwie znajomych. Jedynym kosztem będzie wysokość rachunku za zamówione w lokalu produkty. Podejrzewamy, że mało kto zdecyduje się oglądać walki przy herbacie.

 

Tym wszystkim, których jednak świąteczna gorączka pochłonie bez końca, pozostaje darmowa opcja obejrzenia retransmisji gali w późniejszym terminie w Polsacie Sport.

POLECANE