wtorek 06.02.2018

Fit Lovers zaręczyli się w Las Vegas!

foto: instagram/fitlovers
5 0

Stało się Fit Loversi są zaręczeni! Mateusz Janusz oświadczył się Pameli Stefanowicz, a ta powiedziała TAK! (w końcu). Wszystko to stało się podczas wakacyjnego pobytu pary w Stanach Zjednoczonych. Mateusz zaprosił Pamelę w podróż do Las Vegas, w której jak się później okazało, miała na nią czekać wyjątkowa niespodzianka.

Pomysł na zaręczyny, a także ich przebieg zaplanowane były jeszcze przed podróżą z Los Angeles do Las Vegas. Niestety ten przełomowy i niezwykły dzień nie zaczął się zbyt przyjemnie dla przyszłych narzeczonych . Podczas podróży zorientowali się, że nie starczy im paliwa aby dojechać do Vegas,  chwilę później kończyła się benzyna i auto przestało pracować. W USA, stacje benzynowe na trasie nie są tak często rozmieszczone jak w Europie, warto o tym pamiętać planując tam takie długie trasy. W tej sytuacji musieli wezwać pomoc drogową, która nadjechała dopiero po kilku godzinach. Po uzupełnieniu paliwa ruszyli w dalszą w podróż i z dużym opróżnieniem w końcu dotarli do Las Vegas.

Następnym punktem planu Mateusza było wypożyczenie luksusowego sportowego Lamborghini Gallardo i przejażdżka nim, co od zawsze było marzeniem Pameli. Wybór padł na zielone „Lambo”! Następnie udali się w malownicze miejsce, gdzie pod pretekstem wykonania kilku zdjęć i ujęć, Mateusz zrealizował najważniejszy punkt swojego planu. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu, Pamela była całkowicie zaskoczona , a odpowiedź brzmiała tak.

Cała akcję z zaręczyn obejrzycie poniżej.

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

4 Comments

 1. Elusia33

  29.12.2018 at 15:44

  Wow Pamela zazdro Mateusz wyszło ci wspaniale

 2. Gusia

  29.12.2018 at 15:45

  Ja tesz chce tak

 3. FankaHP

  30.12.2018 at 13:32

  Pamela szacun PS pożyczyć ci leki na Depresję xd

 4. anonymous

  17.08.2019 at 16:38

  I just want to tell you that I am very new to blogging and site-building and seriously liked your blog site. Likely I’m likely to bookmark your blog . You absolutely have superb writings. Appreciate it for sharing your webpage.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE