wtorek 09.01.2018

Fatalne wiadomości dla klientów Jatomi Pure.

foto: Jatomi Fitness Kielce Echo
1 0

Nie mamy dobrych wiadomości dla klientów sieci siłowni Pure Jatomi. Właśnie spełnia się najczarniejszy scenariusz – sieć obecna na polskim rynku od 10 lat, kończy swoją działalność w naszym kraju.

Pod koniec zeszłego roku pisaliśmy o zamknięciu dwóch klubów Jatomi: w Warszawie i Rzeszowie. Zamkniecie klubów, potwierdziło krążące w środowisku plotki o kłopotach  tej popularnej sieci klubów fitness.

Sprzedajemy aktywa, a polski biznes jest obecnie w stanie likwidacji. Niektóre dzierżawy klubów są przekazywane innym operatorom, podczas gdy inne lokalizacje będą zamykane. Stworzony dziewięć lat temu model biznesowy nie ma już zastosowania w przypadku dzisiejszego konsumenta, a wiek portfela i wysokie koszty związane z dzierżawami sprawiają, że firma nadal działa ze stratą. – wyjaśnia Trevor Brennan, Prezes Jatomi Fitness Group.


foto:jatomifitness.pl/Trevor Brennan

Co dalej z klientami? Jak zapewnia Prezes Brennan, działające w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach kluby zostaną przejęte przez konkurencję. Jednak, nie można wykluczyć, że niektóre kluby zostaną zamknięte a dotychczasowi klienci, będą musieli szukać nowych miejsc aby kontynuować treningi. O dalszym przebiegu wydarzeń, będziemy Was informować.

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
wpDiscuz

POLECANE