czwartek 08.02.2018

Denis Cyplenkov ma dłonie wielkie jak bochny chleba!!!

foto: instagram/Denis Cyplenkov
3 0

Poznajcie Denisa Cyplenkowa (35 l.), ukraińskiego siłacza, który ma tak wielkie dłonie, że ludzie myślą, że zostały przerobione w Photoshopie. Ukrainiec, to potężnie zbudowany i silny jak tur atleta! Cyplenkow, był sztangistom,  strongmanen i absolutnym mistrzem świata w siłowaniu na rękę.

What you think about body form at armwrestler? Need he build muscle and aesthetics?#cyplenkov

Geplaatst door Denis Cyplenkov op maandag 7 maart 2016

Kariera Denisa zaczęła się od zawodów w siłowaniu na rękę, w 2000 roku zdobył tytuł Mistrza Europy w kat. do 70 kg. Trenerzy, widząc jego siłę, zalecili mu trening kulturystyczny i przybranie na wadze. Tak też się stało, i jego waga znacznie wzrosła. Obecnie waży około 140 kg, biceps – 60 cm, a przedramię jak u Papaja wynosi 53 cm!!! Obwód jego nadgarstka wynosi 24 cm!

View this post on Instagram

Всем доброго дня💪

A post shared by Денис Цыпленков (@cyplenkovden) on

Cyplenkov słynie jednak nie tylko z ogromnego bicepsa, ale przede wszystkim z olbrzymich i  wielkich jak bochen chleba dłoni.

foto:spotmembro.com


Moje potężne dłonie to z jednej strony genetyka, z drugie specjalistyczny trening ukierunkowany na armwrestling. Mięśnie w armwrestlingu są oczywiście ważne, bo dają siłę, ale armwrestler trenuje przede wszystkim więzadła. Mimo, że często ćwiczenia są takie same, różnią je istotne szczegóły, które potem przekładają się na efekt walki – mówi Cyplenkov.

 

Denis Cyplenkov nie używa dziadka do orzechów! Zresztą zobaczcie sami:

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
wpDiscuz

POLECANE